הטבות לחולי סרטן

משפחה המתמודדת עם ילד נכה זכאית להתחשבות ועזרה. קצבה חודשית, הטבות כלכליות אחרות והתחשבות כללית.

הנחה בארנונה - הטבה לילדים חולי סרטן

הורים לילד המוכר כנכה מביטוח לאומי זכאים להנחה בארנונה. אתם לא צריכים לעשות דבר בעניין. ביטוח לאומי מעביר לרשויות המקומיות את רשימת מקבלי ההנחות והן מתעדכנות אוטומטית. גובה ההנחה נקבע על פי החלטות הרשויות המקומיות.
ההמלצה שלנו – בדקו שזה אכן נעשה בפועל. כי תקלות תמיד יכולות להיות ועלול תמיד להישמט שם מן הרשימה. חבל שזה יהיה בדיוק השם שלכם.

הנחה בקו טלפון, בזק - הטבה לילדים חולי סרטן

במידה ואתם משתמשים בקו טלפון של בזק (רק חברת בזק! חברות אחרות אינן בהסדר הזה) עליכם להגיש בקשה לאגף השיקום במשרד העבודה והרווחה. שימו לב! ההטבה הזו אינה מתבצעת אוטומטית.

הנחה בחברת החשמל - הטבה לילדים חולי סרטן

אתם זכאים להנחה של 50% על 400 קוט"ש ראשונים. (800 קוט"ש בחשבון דו חודשי)
חשוב לדעת – להנחה הזו לא זכאי כל ילד נכה אלא רק מי שמקבל 188% נכות. כלומר, בשלב של הטיפולים בו הילד מקבל קצבה מוגדלת תזכו גם להנחה הזו. בחמשת החודשים שאחרי סיומם או בזמן הטיפול הביולוגי כשתקבלו קצבה של מאה אחוזי נכות ההנחה תסתיים. גם כאן ההנחה היא אוטומטית וגם כאן ההמלצה שלנו דלעיל בתוקף. בדקו שאתם מקבלים אכן את ההנחה.
שימו לב – חשבון החשמל חייב להיות על שמו של ההורה לילד החולה! בירורים ופרטים בנושא ניתן לקבל במרכז המידע של חברת החשמל בטלפון 103.

הנחה על צריכת מים - הטבה לילדים חולי סרטן

גם בחברת המים אתם זכאים לתשלום מופחת. הזכאות הזו היא לכל ילד המקבל קצבת נכות החל מ- 100%. גם פה ההנחה היא אוטומטית וגם פה ההמלצה שלנו שתעקבו אחרי זה.

העסקת עובד/ת זר/ה - הטבה לילדים חולי סרטן

מחלת הסרטן פוגעת בכל אחד באופן אחר. לא כולם מגיבים לטיפולים באותה צורה, יש שיכולים לנהל כמעט שיגרה עם המחלה ופעמים שלצערנו היא הופכת את הילד לסיעודי ממש. במידה והילד שלכם זקוק לעזרה צמודה ויש ביכולתכם לממן עובד/ת זר/ה, תוכלו לקבל רישיון להעסקת עובד/ת זר/ה בגין מחלתו של הילד. עליכם לפנות למחלקת הרווחה בעירכם, להביא מסמכים רפואיים והמלצה מרופא המאשר כי הילד זקוק לעזרה צמודה.
חשוב לציין כי לא תקבלו את המימון להעסקת העובד/ת אבל כן את הרישיון.

רחשי לב עמותה למען ילדים חולי סרטן מסבירה מה הם ההטבות לחולי סרטן

ילדים המאובחנים כחולי סרטן זכאים להטבות שונות ביניהם הנחה בארנונה, הנחה בקו טלפון בזק, הנחה בחברת החשמל, הנחה על צריכת מים, העסקת עובדת זרה ועוד. אנחנו בעמותת רחשי לב למען ילדים חולי סרטן, פה עבורכם, כדי לסייע לייעץ ולעזור לכם לממש הטבות אלו זאת, חינם – ללא תשלום ומעשה זאת מכל הלב.אנחנו מזמינים ליצור עמנו קשר בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או להשאיר פרטים נציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן