הטסות רפואיות לחו"ל בעזרת עמותת רחשי לב – מייק ממצוב

מייק ממצוב, בן ה-4, אובחן עם גידול ממאיר מסוג נוירובלסטומה.
מייק עבר טיפול אגרסיבי מאד בבית החולים שיבא, תל השומר, אך הגידול המשיך להתפשט ולא הגיב לטיפול. הסיכוי היחיד של מייק היה לטוס לניתוח מורכב בבית החולים ממוריאל סלואן קטרינג בארצות הברית, אצל המנתח בעל השם העולמי פרופ' לה קווגליה.
הניתוח היה כרוך בעלויות גבוהות, קופת החולים התנערה מאחריות ודחתה את פניותיה של המשפחה שוב ושוב. הזמן לא שיחק לטובתו של מייק והצורך בניתוח הפך דחוף יותר ויותר מיום ליום.

זכויות חולה סרטן קופת חולים

הוריו של מייק, בהמלצת הרופאים המטפלים בו, פנו אלינו לעזרה .
צוות רחשי לב התגייס לסייע להוריו של מייק מול קופת החולים, שאישרה את עלויות הניתוח המורכב. במקביל, דאגנו למייק ולהוריו לליווי רפואי לטיסה, לתרגום מסמכים, לתיאומים מול בית החולים, לדיור עבורם בסמיכות לבית החולים, ולמתנדבים שיקבלו אותם עם הגעתם לשדה וסייעו להם בכל צרכיהם במהלך השהייה שם.
מייק חזר לארץ, לאחר שהגידול הוסר בניתוח בהצלחה, והוא ממשיך את הטיפול פה בישראל.

עמותת רחשי לב מסייעת במימון הטסות רפואיות לחו"ל

צוות רחשי לב, בנות השירות והמתנדבים, ממשיכים ללוות את מייק ומשפחתו יום יום במחלקות ובטיפולים, בתקווה ובציפייה להחלמתו המליאה.
עמותת רחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן , פועלת נמרצות להצלתם של מאות ילדים חולי סרטן מסוגים שונים, אם גם אתם מעוניינים לתרום למענם של ילדים חולי סרטן – לתרומות לחצו כאן.

באתר רחשי לב תמצאו מידע אודות פעילות העמותה , בית הילד, זכויות חולי סרטן ועוד. תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן