יום הולדת לתמרה – עמותת רחשי לב

תמרה גרה עם משפחתה בדרום אפריקה בשליחות אליה המשפחה טסה לפני מספר שנים.
לתמרה זוג הורים מקסימים, מיטל ואורן, אח גדול נדב ואחות תאומה אביגיל.
תמרה אובחנה עם סרטן מסוג לוקמיה , והגיעה לארץ לטיפולים בבית החולים תל השומר.
משפחתה של תמרה התפצלה, כשאר האחים נשארו בחו"ל, וההורים מתחלפים ביניהם, בין הארץ לדרום אפריקה, בין תמרה לאחים שבבית, בין בית החולים לעבודה – מלחמה מורכבת ולא פשוטה על החיים!
ליום הולדתה ה7, הגיעו אחיה של תמרה לארץ, בתקופת החגים, ותמרה ואחותה אביגיל, צמד חמד שנאלץ להיפרד בחודשים הארוכים של הטיפולים, התרגשו מאד להיפגש מחדש ולחגוג יחד.
במשך שבועות ארוכים, תכננו התאומות בהתרגשות איך הן רוצות לחגוג את יום ההולדת – ואנחנו היינו כאן כדי להגשים להן את היום הגדול!

חגיגות יום הולדת לילדים חולי סרטן – בית רחשי לב

בית רחשי לב קושט בסגנון יוניקורן, עם סדנת קאפקייקס, סדנת בועות סבון, קייטרינג חלבי מפנק, מוזיקה, סרט, מסיבת פיג'מות, בובת ענק אלזה ומלא מתנות. תמרה ואביגיל התאומות, נכנסו לבניין יד ביד, כשהן מקפצות מהתרגשות ושמחה – ולא השאירו עין אחת יבשה!

את האור שזרח להן מהפנים!
את האושר והחיוך הענק שלא ירד מהשפתיים!
זה הדלק והכח למלחמה על החיים!!
והמשפט שמשקף את העוצמה של החוויה, היה המשפט שאחד הילדים שהיו ביומולדת אמר לאמא של תמרה: ״נראה לי שתמרה שכחה שהיא חולה היום״.

 

אנחנו מזמינים אתכם לתרום לרווחתם של ילדים חולי סרטן , להקל עליהם במקצת ולעזור להם לעבור את תקופת המחלה ביתר קלות. באתר תמצאו מידע אודות פעילות העמותה, סוגי סרטן בילדים, בזכות תרומתך ועוד. תוכלו ליצור עימנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן