חוגגים חנוכה במחלקות האונקולוגיות – עמותת רחשי לב

חג החנוכה הוא חג שמסמל גבורה ותקווה, חג שבו מידי ערב מתאספים מסביב לחנוכייה להדליק נר – נר שמסמל את ניצחון הרוח, נר שמפיץ אור גדול ומזכיר שגם ברגעים של קושי וחושך, יש מקום לאופטימיות ותקווה.
את חג החנוכה השנה, חגגנו תחת הגבלים מחמירים בשל וירוס הקורונה. במקום להתאסף מידי ערב עם כל הילדים המאושפזים במחלקה להדלקה חגיגית יחד, הדלקנו השנה עם כל אחד ואחת מהילדים בנפרד, אחד אחרי השנייה. את כל אחד מערבי החנוכה סיימנו עם שורה ארוכה של חנוכיות, שהפיצו אור גדול במחלקה, אור אותו הדליקו הילדים הגיבורים שלנו – שיאיר להם את ימי החג ואת השנה כולה. את טקסי ההדלקה ליווינו בליווי כלי נגינה, שירה ותפילה, לנס חנוכה אישי לכל אחד מהילדים שלנו, ולהחלמתם המליאה.
לחגיגות החנוכה, הצטרפו אלינו השנה מתנדבים, אומנים ואנשים טובים, שבאו לסייע להפיץ את האור, להעלות חיוך על פניהם של הילדים, להמתיק להם היום ולדאוג לשמחת חג אמיתית.

תודה גדולה למתנדבים - עמותת רחשי לב

בין המתנדבים שהגיעו היה הזמר ישי ריבו, שהסתובב בין הילדים, שר עם כל ילד את השירים שהוא אוהב, והקדיש תשומת לב אישית לכל אחד מהילדים אותם פגש. לאחר מכן, המשיך ישי ריבו, מלווה במתנדבי המשמחים שלנו, למחלקות האונקולוגיות למבוגרים, שגם שם הם עברו בין החדרים בליווי כלי נגינה ושירה, ודאגו לשמחת חג אמיתית.
אין חנוכה בלי סופגניות! חברת רולדין, בליווי קובי חקק, הבעלים של החברה, הגיעו לפנק ולחבק את הילדים האהובים שלנו, המשפחות והצוותים הרפואיים במחלקות ההמטואונקולוגיות לילדים בית החולים ספרא, תל השומר. הסתובבנו בין מיטות האשפוז עם עגלה צבעונית ומפנקת, עליה מארזי סופגניות אישיים עם מגוון הטעמים המיוחדים והשווים של השנה.
אל בית החולים דנה לילדים באיכילוב, הגענו עם הפאן ואן המדליק והשווה של רולדין, שחנה בכניסה לבית החולים. עם מוזיקה טובה וסופגניות מפנקות הכנסנו אנרגיות, טעם מתוק של חג וחיוך ענק על הפנים!

רחשי לב לרווחתם של ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן

עמותת רחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן מזמינים אתכם לתרום לרווחתם של ילדים חולי סרטן, להקל עליהם במקצת ולעזור להם לעבור את תקופת המחלה ביתר קלות.
באתר תמצאו מידע אודות פעילות העמותה, סוגי סרטן בילדים, בית הילד, פועלינו בזכות התרומות וזכויות חולי סרטן.

תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן