יום הולדת לישי – עמותת רחשי לב

ישי אובחן עם סרטן מסוג סרקומה ברגל, לאחר שנה וחצי של טיפולים אינטנסיביים, ישי החלים וניצח את המחלה בפעם הראשונה. חצי שנה לאחר מכן, ישי אובחן שוב, הפעם עם סרטן מסוג אחר, לוקמיה, סרטן הדם.
להתמודד עם הסרטן בפעם השניה – זה אתגר לא פשוט. הספקות מתחילים לכרסם – האם באמת אפשר לנצח?!

ישי נלחם בסרטן בפעם השנייה

הידיעה מה מחכה לו – טיפולים, אשפוזים, בידודים, תופעות הלוואי הקשות, לדעת מניסיון אישי וכואב איזה מסע ארוך וקשה עומד בפניו. אבל ישי, נער אופטימי, מלא בשמחת חיים, לא ויתר לרגע על האופטימיות והחיוך. בנחישות ואמונה גדולה, הוא נכנס למלחמה בפעם השנייה, והפעם, ביקש מאיתנו ברחשי לב, שכמו שהיינו עוגן של בטחון וכח בשבילו בפעם הראשונה שנמשיך להיות איתו ועם המשפחה שלו גם הפעם – שיחד נעזור לו לנצח.
וכמו בכל מסע, יחד עם האופטימיות והתקווה הגדולים, יש גם רגעים של משבר.
אחד מהם היה לקראת יום ההולדת של ישי.
ישי היה צריך לעבור השתלת מח עצם, שנפלה על יום ההולדת שלו. השתלה זה טיפול מורכב ומסוכן, שמצריך אשפוז בתנאי בידוד מחמירים. על אף כל הבקשות והתחנונים, הרופאים לא הסכימו לדחות את תאריך ההשתלה, מתוך חשש שהדחייה תפגע בסיכויי ההחלמה של ישי.

 

יום הולדת 17 מוקדמת מהסרטים

כמו שהבטחנו לישי, היינו שם גם ברגע הזה לא נותנים לאשפוז ולאכזבה הקשה להוריד אותו למטה.
הפקנו לישי מסיבת יום הולדת 17 מוקדמת מהסרטים!
וילה מטורפת עם בריכה, שף בשרים, שולחן קינוחים, דיג'יי משוגע, עיצוב מטורף של המתחם, עוגת יומולדת מושקעת, צילום מגנטים, והכי הכי חשוב – חבריו של ישי מהמחלקה, בנות שירות, מתנדבים ומשפחה – שהגיעו כולם לשמח את ישי, להזכיר לו שהוא לא לבד! שכולנו פה איתו ומאחוריו – נעזור לו לשמור על החיוך, על האופטימיות והתקווה – ולנצח גם בפעם השנייה!

אנחנו מזמינים אתכם לתרום לרווחתם של ילדים חולי סרטן , להקל עליהם במקצת ולעזור להם לעבור את תקופת המחלה ביתר קלות. באתר תמצאו מידע אודות פעילות העמותה, סוגי סרטן בילדים, בזכות תרומתך ועוד. תוכלו ליצור עימנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן