עמותת רחשי לב חוגגים ימי הולדת לילדים חולי סרטן

את גפן האהובה שלנו אנחנו בעמותת רחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן מלווים כבר מס' שנים, שנים בהן היא מתמודדות עם גידול בראשה בגבורה, עם חיוך כובש ואופטימיות מרגשת. לארוך השנים גפן סחפה אחריה את המתנדבים ובנות השירות שלנו, שנדהמו מאישיותה הכובשת, התאהבו ברוח החיים שבה ובגישה החיובית התמידית שלה לכל מצב וכל אתגר שניצב בדרכה.
שנת ה-13 לא הייתה שנה פשוטה לגפן. זו הייתה שנה עם מס' ניתוחים ואשפוזים לא פשוטים. את יום הולדתה ה13, ביקשה גפן לחגוג יחד עם חבריה מהבית, חבריה להתמודדות עם המחלה מבית החולים, בנות השירות והמתנדבים.

רחשי לב חוגגת יומולדת 13 לגפן

אל בית הילד של עמותת רחשי לב הגיעו עשרות חבריה וחברותיה של גפן, למסיבת יום הולדת שעוצבה בסגנון אי טרופי. את המסיבה ליווה הדי. ג'יי האלוף אסף הרטל, שהקפיץ את כולם על הרגליים במסיבת ריקודים, מלווה באפקטים ובאורות מסיבה צבעונים. אלדד כהן צדק, עם עמדת צילום מטורפת, הבטיח שרגעי השמחה והחיוך יישארו מונצחים במגנטים שווים ושמחים. את המסיבה סיימנו בארוחה חלבית מפנקת. בסיומה הרמנו את גפן, חילקנו את העוגה וסיימנו בשירה ותפילה "לשנה הבאה עד 120 שנה".

עמותת רחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן, פועלת נמרצות להצלתם של מאות ילדים חולי סרטן מסוגים שונים, אם גם אתם מעוניינים לתרום למענם של ילדים חולי סרטן – לתרומות לחצו כאן.
באתר רחשי לב תמצאו מידע אודות פעילות העמותה, טיפול ביולוגי בסרטן, זכויות חולה סרטן בקופת חולים ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן