עמותת רחשי לב חוגגת מסיבות יומולדת לילדים חולי סרטן

את יום ההולדת 8 של מירי, חגגנו באירוע מפואר בבית הילד שלנו ברחשי לב. בית הילד קושט כולו בגווני ורוד ובדמותה של החתולה 'קיטי' אותה מירי אוהבת. אל המסיבה הגיעו למעלה מ-100 אורחים, משפחתה המורחבת של מירי וחברותיה.
זו לא הייתה מסיבת יום הולדת רגילה, יום ההולדת של מירי נחגג בסימן ניצחון, ניצחון של מירי הקטנה את הסרטן!
תקופת הטיפולים והאשפוזים של מירי הייתה מורכבת ומאתגרת במיוחד. עשרות שבועות של אשפוזים ארוכים, מתוכם כחצי שנה אשפוז בבידוד. אחרי למעלה משנה בה מירי נלחמה בסרטן- את יום הולדתה ה8 היא חגגה ברגשות הודיה – כגיבורה ומנצחת.

רחשי לב חוגגת מסיבת יומולדת 8 למירי

יום ההולדת החל עוד הרבה לפני תאריך המסיבה, כמה חודשים לפני האירוע, תוך כדי אשפוזים קשים, מירי שאבה כח מתכנון והפקת המסיבה. יחד עם בנות השירות שמלוות אותה, היא תכננה את יום החג שלה אותו הגשמנו אחד לאחד כפי שחלמה ורצתה. המסיבה החלה בריקודים בליווי המשמחים – להקת נגנים וזמרים מהמתנדבים שלנו, לאחריה מופע קסמים עוצר נשימה, ארוחת ערב מפוארת, ולסיום – מצגת מרגשת שמסכמת את תקופת ההתמודדות של מירי עם המחלה.
יומיים אחרי המסיבה, אמא של מירי כתבה לנו: "ערב טוב! אנחנו מנסים להירגע מהאירוע המדהים שהפקתם, והאמת שלא מצליחים. אין מילים ותיאורים לתאר את הערכה והתודה שלנו. זה מעבר למילים. זה נתן ונותן עדיין כוח למירי ולנו כמשפחה. אתם מלאכים אמתיים! מעריכים בלי סוף!".

עמותת רחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן, פועלת נמרצות להצלתם של מאות ילדים חולי סרטן מסוגים שונים, אם גם אתם מעוניינים לתרום למענם של ילדים חולי סרטן – לתרומות לחצו כאן.
באתר רחשי לב תמצאו מידע אודות פעילות העמותה, טיפול ביולוגי בסרטן, זכויות חולה סרטן בקופת חולים ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן