ימי הולדת והגשמת משאלות למען ילדים חולי סרטן

ארגון רחשי לב הוקם בשנת 1989 ופועל מאז לסייע לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם ולעזור לא רק להוציא את המחלה מהילד אלא להוציא את הילד מהמחלה. אנחנו פועלים במחלקות האונקולוגיות לילדים חולי סרטן בתל השומר ובאיכילוב ומקיימים פעילות יומיומית מסביב לשעון במטרה לסייע לילדים ולמשפחותיהם בהתמודדות עם המחלה והטיפולים. הצוות מקצועי שלנו, יחד עם מערך של עשרות מתנדבים ובנות שירות, מלווים את הילדים בבתי החולים מידי יום ועושים כל שניתן כדי לרומם את מצב רוחם ולהסיח את דעתם מהפחד והכאב. אנחנו ברחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן, מציידים את הילדים והוריהם בכל דבר שיכול להיות להם לעזר בזמן האשפוז: מחשבים, טלוויזיות, כורסאות טיפולים, ספריות קריאה ווידיאו, משחקיות, ארוחות קלות, הכוונה רפואית, ייעוץ רפואי חובק עולם, ייעוץ פסיכולוגי, ריפוי בעיסוק, סיוע כספי למשפחות של ילדים חולי סרטן, שירותי אמבולנס החלומות, השאלת ציוד רפואי ושיקומי ועוד.

עמותת רחשי לב עורכת ימי הולדת למענם של ילדים חולי סרטן

רחשי לב חוגגת ימי הולדת לילדים חולי סרטן כל ילד לפי חלומו

לכל ילד בריא יום הולדת הוא סיבה למסיבה, אבל בשביל ילד חולה סרטן, יום ההולדת זו עוד סיבה לחיות. לצערנו, לחלק מהילדים, זו תהיה מסיבת יום ההולדת האחרונה אותה יזכו לחגוג. אנחנו ברחשי לב עורכים עשרות מסיבות ימי הולדת בשנה. כל מסיבה מתוכננת באווירה ובסגנון התואמים את חלומו של הילד ומהווה הזדמנות להגשמת משאלותיו. המסיבה נערכת בהשתתפות בני המשפחה האוהבים, החברים הקרובים מהבית והחברים החדשים השותפים להתמודדות ולמחלה. המסיבות מלוות באמנים, זמרים וידוענים שבאים לעשות לכולם שמח בלב, די.ג'יי, קוסמים ומפעילים שונים.
בית הילד של עמותת רחשי לב, הממוקם בתוך שטח בית החולים שיבא, תל השומר, מאפשר לנו לחגוג מסיבות ימי הולדת לילדים המאושפזים במחלקה, ומצבם הרפואי לא מאפשר להם לצאת משטח בית החולים. בית הילד משנה את פניו לרגל האירוע לפי חלומו ורצונו של כל ילד – ג'ונגל, ממלכה קסומה, מועדון ריקודים יוקרתי, ספא מפנק ועוד. צוות בית הילד דואג לבשל ארוחת ערב חמה ומפנקת למשתתפי המסיבה, והאירוע נחגג בשמחה גדולה ומסתיים בשירה ותקווה "שנזכה לשנה הבאה עד מאה ועשרים שנה".

ימי הולדת והגשמת משאלות למען ילדים חולי סרטן, עמותת רחשי לב

רחשי לב מגשימה משאלות לילדים חולי סרטן

לכל אחד ואחת מאתנו יש חלום ומשאלה להגשים. לרובנו יש חיים שלמים להגשים אותה, לילדים החולים במחלות הסרטן,  מחלות מסכנות חיים – חלון ההזדמנויות להגשמת משאלה עלול להיות קצר יותר. אנחנו ברחשי לב עמותה לילדים חולי סרטן שואפים להגשים לילדים חולי סרטן את משאלותיהם, ובכך להעניק להן חוויה שתיתן להם רגעים של כח, שמחה ותקווה בתקופה הקשה בחייהם.
מחקרים שנערכו בשנים האחרונות ובחנו את ההשפעה של הגשמת משאלות על ילדים החולים במחלות מסכנות חיים, הראו את הכח המיטיב שבהגשמת משאלה, שמשפר באופן משמעותי את המדדים הפיזיים והמנטליים של הילדים, ומעניק להם כוחות מחודשים להילחם על חייהם.
הניסיון המצטבר שלנו בליווי ילדים חולי סרטן במצבים אלו, מרגש אותנו כל פעם מחדש. החל מרגע הפניה לילד והשאלה מה החלום או המשאלה אותם הוא ירצה להגשים – הילד מתמלא באנרגיה מחודשת ומחזקת. המחשבה על המשאלה, הציפייה להגשמתה ורגעי ההגשמה בפועל – מעניקים לילדים אנרגיות, ומאפשרים להם למצוא בעצמם כוחות מחודשים שהם כבר לא חשבו שקיימים בהם. ראינו ילדים שספירות הדם שלהם השתפרו בצורה משמעותית, ילדים שהתרוממו מכסא הגלגלים – שיפור שהטיפול הפיזיותרפי לא הצליח לגרום ועוד.
להיות כבאי במכבי אש, שוטר ליום אחד, להיפגש עם סלבס, לבשל ארוחת גורמה עם שף ידוע, קורס צילום ומצלמה משוכללת, כלי נגינה, כרטיסים למשחק של קבוצות ספורט מפורסמות בארץ ובעולם, טיסות לחו"ל, חדר בעיצוב חדש – הם רק חלק מהחלומות והמשאלות שהגשמנו לילדים.
עמותת רחשי לב – עמותה לילדים חולי סרטן עורכת ימי הולדת ומגשימה משאלות לילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן. יחד אתכם, נוכל לגרום לילדים אלו להרגיש מלכים ליום אחד, ביום הולדתם, ולהעניק להם רגעים של כח להמשיך להילחם על חייהם ולזכות ליום הולדת גם בשנים הבאות.

עמותת רחשי לב מגשימה משאלות למענם של ילדים חולי סרטן

תרמו גם אתם למענם של ילדים חולי סרטן ויחד אתכם, נוכל להגשים את משאלת חייהם. לתרומות לחצו כאן.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן