תורמים ציוד רפואי לטובת ילדים חולי סרטן – רחשי לב

מאות אוהבי חזנות ותומכי עמותת רחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן, הגיעו לחגיגת חזנות בסוף שבוע שהתקיים במלון וודקליף לייק, בניו ג'רסי, ארה"ב. באירוע השתתפו החזנים העולמיים יצחק הלפגוט ויעקב מוצן, וכן מקהלת בית הכנסת המפטון בניצוחו של יצחק חיימוב והחזן, נגן הפסנתר, דניאל גילדר, אשר הנעימו עם מיטב הפיוטים והשירים היהודים האותנטיים, שריגשו והרטיטו את הלב במהלך כל השבת הקסומה. הרב פסח קרון כיבד בנוכחותו ונאם בשבת, וכן נועה זולאי, נערה בת 18 שהייתה בהליכי החלמה מהסרטן, בעודה נעזרת בכסא גלגלים, הגיעה אף היא וריגשה את הנוכחים בארוחת ערב שבת בסיפור הגבורה והמלחמה שלה בסרטן ובעזרה שקיבלה לאורך כל הדרך מצוות עמותת רחשי לב.

סוף שבוע מרגש של חזנות ואירוע תורמים של רחשי לב

במוצאי שבת נערך אירוע גאלה בו הופיע גם הסטנדאפיסט הידוע מודי רוזנפלד שהצחיק את הקהל, בליווי קטעי חזנות מרגשים ודואטים של החזנים הלפגוט ומוצן והלהקה. אחת מהדוברות בערב הגאלה הייתה נעמה ארד, אמו של בארי, ילד בן 4 חולה סרטן שטופל בבית החולים תל השומר. נעמה ריגשה את הקהל כששיתפה בסיפור ההרואי של בארי ושלה, אמא של בארי, על ההתמודדות עם המחלה, ועל התמיכה, החיבוק והסיוע אותו הם קיבלו מצוות עמותת רחשי לב.
בסוף אירוע ההתרמה המרגש, תרמו האורחים יחד 10 מכשירים לאיתור ורידים! בסכום מצטבר של 70,000$. מכשירים אלו אשר מקלים את תהליך בדיקות הדם ומונעים כאב וסבל מיותר לילדים החולים, חולקו במחלקות ההמטו- אונקולוגיות לילדים בתל השומר ואיכילוב, במחלקות מיון ילדים, הרדמות ועוד.

אנחנו מזמינים אתכם לתרום ולהיות חלק ממשפחת רחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן, ילדים שרוצים רק לחיות, אז בואו ונציל אותם יחד למען עתיד טוב יותר. לתרומות לחצו כאן.
באתר תמצאו מידע אודות סוגי סרטן בילדים , טיפול חדשני בסרטן,  זכויות חולי סרטן ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן