עמותת רחשי לב מארגנים מחנאות בארץ ובעולם לטובת ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם

אחת לשנה, אנחנו ברחשי לב, מוציאים אימהות לילדים חולי סרטן למסע מעצים ומרגש. המסע הזה הוא מסע אל הנפש, מסע של תפילה, פורקן, חיזוק והעצמה, מסע שמחבר אימהות מכל המגזרים והגילאים, כולן במטרה אחת להתפלל על החיים של בנם / בתם.
לראות אימא עומדת ליד קבר של צדיק ומתפללת על חיי בנה – ולא משנה אם היא חרדית, דתית או חילונית- זהו מחזה מרגש עד דמעות. כל אמא תעשה כל שביכולתה כדי להציל את החיים של הילד/ה שלה – ולכל אמא שמחוברת למסורת, קברי צדיקים הם המקום לשפוך דמעות ולהתחנן על חיי ילדה.

רחשי לב מוציאה אימהות לילדים חולי סרטן למסע תפילה, חיזוק והעצמה באוקראינה

במסע שהתקיים ב23-26.2.2020 נסעה קבוצה של כ50 נשים, אימהות לילדים חולי סרטן ונערות חולות סרטן, מלוות בצוות עמותת רחשי לב ובליווי רפואי, למסע של ארבעה ימים. מסע בו הן פרקו את הכאב, דברו על הפחדים, נתנו לדמעות לשטוף את הרגשות הקשים החוצה, בכו אישה על כתפיי חברתה – ואז התרוממו אט אט מתוך הכאב, בתפילה, באמונה ובתקווה להצלה, בריאות וחיים לילדיהן.
האימהות ביקרו בקברים של ר' לוי יצחק מברדיטשוב, בקברו של הבעל שם טוב וכן בציון של ר' נחמן מברסלב. בנוסף הן טיילו בשווקים המקומיים. בסיומו של כל יום במסע, התכנסו השנים לערב העצמה נשית מחזק מלווה שריקודים ושירה.
את הנסיעה ליוו: הרבנית מירי שניאורסון והזמרת רחלי גבירץ.

אנחנו מזמינים אתכם לתרום ולהיות חלק ממשפחת רחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן , ילדים שרוצים רק לחיות, אז בואו ונציל אותם יחד למען עתיד טוב יותר. לתרומות לחצו כאן.
באתר תמצאו מידע אודות סוגי סרטן בילדים, טיפול חדשני בסרטן , זכויות חולי סרטן ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן