מידע אודות סרטן בילדים

חולי סרטן שומעים לעיתים קרובות על דרכים אחרות לשפר את הטיפול בסרטן או להקל על תסמינים – דרכים שאינן חלק מהטיפול הרפואי הסטנדרטי. שיטות אלה עשויות לכלול ויטמינים, עשבים ודיאטות מיוחדות, שיטות כמו דיקור או עיסוי ועוד.
הרפואה האלטרנטיבית, כשהיא ניתנת כחלופה (אלטרנטיבה) לרפואה המקובלת (הקונבנציונלית), אינה יכולה לרפא סרטן

לכן, אין להשתמש בה במקום הטיפול המקובל.
תחום הטיפולים המשלימים, כאשר הם ניתנים במקביל לרפואה הקונבנציונלית, בשילוב מושכל ביניהם, נקרא רפואה משולבת או אינטגרטיבית .(Integrative Medicine) על פי עקרונות הרפואה האינטגרטיבית, הטיפול ייעשה במגוון שיטות במקביל, מתוך רצון לגייס את מירב המשאבים והיכולות של הגוף במאבק במחלה. לכן חשוב שהיישום של הרפואה המשולבת (אינטגרטיבית) יהיה בליווי וייעוץ מקצועי ואמין יחד עם הרופא האונקולוג המטפל.
בקטגוריה זו תוכלו למצוא מידע אודות שיטות ודרכי טיפול אלטרנטיבות שונות, אשר בשילוב עם הטיפולים הקונבנציונליים ובייעוץ עם הרופאים ואנשי הצוות המקצועיים, יוכלו להקל על התסמינים, לשפר את איכות החיים ולסייע למאבק במחלת הסרטן, זאת תוך התייעצות עם הרופא המטפל באשר לשיטה ולטכניקה אם בכלל! לדוגמה יש לשקול בזהירות רבה מאד דיקור בחולה עם ספירות נמוכות, או עם מערכת חיסון מוחלשת מאוד

עם צוות מתנדבים מסור ובזכות תורמים שפותחים את ליבם לטובת הילדים, פעילות עמותת רחשי לב  מבטיחה לחולים הצעירים ולבני משפחותיהם מעטפת מהשורה הראשונה הן במימון טיפולים קונבנציונליים והן בבחינת חלופות כאלה ואחרות. גם התרומה שלכם תאפשר לעמותת רחשי לב בהמשך פעילותה, ואתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם, להצטרפות למאבקם של הילדים במחלת הסרטן.

X
דילוג לתוכן