עמותת רחשי לב מסייעים במימון הטסה רפואית של ילדים חולי סרטן

מישל, נערה ספורטאית מחולון, אובחנה בסרטן לילדים בגיל 14, עם גידול מסוג רבדומיוסרקומה ברגל. מישל קיבלה טיפול כימותרפי מקיף, ונזקקה לטיפול קרינתי ממוקד. מינוני הקרינה אותם נדרש מישל לקבל היו גבוהים מאד, והיו סיכוי גבוה שתהיה להם השפעה משמעותית על איכות חייה בעתיד. לאחר בדיקות והתייעצויות, הוחלט להטיס את מישל לטיפול קרינתי מיוחד בשיטת הפרוטונים, בה הטיפול ממוקד יותר ועם סיכוי נמוך יותר לפגיעה בה. טיפול זה אינו קיים בישראל.

הטסה רפואית של מישל ניאזוב לקבלת קרינת פרוטונים

קופת החולים אישרה את מימון הטיפול עצמו, אך הוצאות הטיסה לקבלת הטיפול של מישל והוריה ועלויות השהייה שם בזמן קבלת הטיפול, לא מכוסות על ידי הקופה, ולהוריה של מישל לא היית היכולות לעמוד בהם.

אנחנו בעמותת רחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן שמלווים את מישל ואת משפחתה מרגע גילוי המחלה, דאגנו לכיסוי הוצאות הטיסה והשהייה. לתיאום הפרוצדורות הרפואיות מול בתי החולים, והבטחנו שמישל תטוס בתנאים נוחים למצבה עם המגבלות הרפואיות והפיזיות כתוצאה מהגידול והניתוחים אותם עברה.
לאחר כשלושה חודשים, מישל סיימה את טיפולי הקרינה בהצלחה וחזרה לארץ עם הוריה.
כשנה לאחר סיום הטיפולים, במסגרת מרוץ סמסונג תל אביב, בו רצנו וגייסנו כספים לפעילות העמותה. פנתה אלינו מישל שהיא מעוניינת לרוץ אתנו במרוץ- מתוך היכרות אישית בחשיבות הפעילות והעשייה, והכרת תודה על הליווי והסיוע שהענקנו לה.
מישל גייסה 70 רצים נוספים – חבריה לבית הספר ונציגי הצוות החינוכי, שרצו יחד איתה במרוץ הניצחון שלה! ניצחון החיים!

עמותת רחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן, פועלת נמרצות להצלתם של מאות ילדים חולי סרטן מסוגים שונים, אם גם אתם מעוניינים לתרום למענם של ילדים חולי סרטן – לתרומות לחצו כאן.
באתר רחשי לב תמצאו מידע אודות פעילות העמותה, טיפול ביולוגי בסרטן, זכויות חולה סרטן בקופת חולים ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן