מלונית לב פתאל איכילוב

ארגון רחשי לב – מרכז תמיכה ארצי לילדים חולי סרטן, הוקם בשנת 1989 במטרה להקל על סבלם של ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם. הארגון נותן מענה לילדים מכל שכבות האוכלוסייה, ללא הבדלי דת, גזע ומין ומכל אזורי הארץ. הארגון הוקם מתוך הבנת הצורך של ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם, שברגע אחד עולמם נעצר, ושגרת היומיום הפכה למלחמה על החיים. צוות העמותה, בנות השירות והמתנדבים, מלווים את הילדים החולים ובני משפחותיהם מידי יום בבתי החולים, נחשפים לקשיים ולצרכים המיוחדים של כל ילד וכל משפחה, ודואגים לתת מענה מותאם אישית לכל צורך.

ארגון רחשי לב מתפעל את מלונית לב - פתאל איכילוב

המלונית, נבנתה על ידי רשת מלונות פתאל ומופעלת על ידי ארגון 'רחשי לב', ומיועדת למשפחות לילדים חולי סרטן ולמטופלים במחלות מורכבות.
המלונית ממוקמת בתוך בית החולים, בבניין ראשונים בקומה השביעית, מרחק דקות הליכה מכל מחלקות האשפוז והמרפאות.

המלונית מכילה 22 חדרים מעוצבים ומאובזרים, הכוללים:
הרווחה המשותפים כוללים:

לילדים ומשפחות הגרים באזורים מרוחקים בפריפריה, המלונית מאפשרת לשהות כמשפחה יחד בתוך שטח בית החולים, להגיע אל הטיפולים היומיומיים במרחק הליכה, ובכך מאפשרת להם לקבל טיפול מציל חיים, ברמה המקצועית והטובה ביותר, שלא היה מתאפשר אחרת בשל קשיי המרחק.
המטרה שלנו היא לאפשר לילדים ולמשפחות 'להרגיש בבית – גם כשהם מרוחקים מהבית'.

ארגון רחשי לב ממשיך בהצלחה

המודל שליווה את הליך תכנון והפעלת המלונית החדשה הוא 'בית הילד' של ארגון 'רחשי לב' בבית החולים שיבא. קמפוס רחב ידיים שכולל סוויטות אירוח, ספא, חדר אוכל, אולם אירועים, בית כנסת, ספריה, חדרי מחשבים, חדרי משחקים ומתחמי פנאי, ומאפשר לילדים החולים ובני משפחתם, להיות ביחד לכל אורך הטיפולים וליהנות מסיוע ותמיכה תוך כדי ליווי והעצמה אישית מהצוות המקצועי של 'רחשי לב', המתנדבים ובנות השירות.
מכיוון שהמלונית בתל השומר הוכחה כחיונית לילדים ולמשפחות להצלחת הטיפולים, ומאפשרת להם "מקום לברוח אליו" לנוח ולהתאוורר בין הטיפולים, הנהלת בית החולים איכילוב הקימה גם מלונית, וביקשה מארגון 'רחשי לב' שלאור הניסיון וההצלחה שלנו – שנפעיל את המלונית באיכילוב.

"אנחנו גאים להמשיך במודל המנצח של בית רחשי לב ומבטיחים להשתמש בניסיון המצטבר שלנו להפעלת מלונית לב פתאל איכילוב. להעניק לילדים ולבני משפחותיהם את מעטפת התמיכה והליווי הרפואי להם הם זקוקים על מנת להמשיך להילחם על החיים ולנצח", מנכ"ל רחשי לב שימי גשייד.
מנכ"ל בית החולים, פרופ' רוני גמזו: "זה לא דבר רגיל שבית חולים מקצה אלף מ"ר לשימוש שאינו רפואי, אך היוזמה הזו של רחשי לב ופעילותה, הן חלק חשוב בהחלמת הילדים. זה נותן לנו תחושה של שותפות. וכשאני רואה את המסירות, האהבה, האמונה, הנחישות והניסיון שרחשי לב מביאים, ואת הלב המלא שלהם, אנחנו מקבלים תחושה שאנחנו עושים את הדבר הנכון ואני בטוח שנצליח".

מלונית לב פתאל איכילוב - איך זה עובד?

הפניה למלונית תעשה על ידי עו"ס המחלקה / מזכירות מחלקה עד השעה 10:00 בבוקר בכל יום.
קבלת חדרים בין השעות 14:00-19:00.
מפתחות לפתיחת החדר לשומרי שבת יינתנו בסוף שבוע.

מלונית לב פתאל איכילוב - כמה זה עולה?

הרישום באמצעות כרטיס אשראי.
עלות השהייה הינה 120 ₪ ללילה.

פרטי קשר

טלפון: 03-6974888
כתובת דוא"ל: lev-fattal-ichilov@tlvmc.gov.il

ארגון רחשי לב מפעיל את מלונית לב – פתאל איכילוב, בכדי שילדים חולי סרטן המקבלים טיפולים בבית החולים יחוו הרגשה של בית. בעזרתכם, הילדים ובני משפחותיהם יכולים לקבל טעימה קטנה של בית וחיים נורמליים גם בימים הכי קשים שלהם. תרמו גם אתם לעמותת רחשי לב למען רווחתם של ילדים אלו – לתרומות לחצו כאן.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים בטבלה מטה ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן