מסיבת סיום שנה ופרידה מבנות השירות הלאומי – ארגון רחשי לב

בנות השירות הלאומי, המלאכיות של עמותת רחשי לב, הגיעו אל הילדים והמשפחות ברגעים הכי קשים שלהם.
רגעים שהתחושה היא על סף תהום. העולם מתהפך ומתמלא בחרדה, עצב וכאב.
ברגעים הקשים האלה, הן נכנסות לחדר, מלאכיות של אור, עם האנרגיות, שמחת החיים, החיבוק האוהב, הכתף התומכת והיכולת לדבר אל כל ילד בגובה העיניים.
ברגעים הכי כואבים, רגעים של אי ודאות על העתיד, רגעים של חרדה קיומית, בנות השירות הלאומי של עמותת רחשי לב, שם, מחבקות, מנחמות, מעניקות אוזן קשבת וכתף תומכת.
דואגות להראות שגם בחושך – יש נקודות של אור,
גם כשהייאוש מאיים להשתלט – יש פתח לתקווה.
פועלות ללא לאות שהדרך הזו, לצד המלחמה על החיים, תהיה מרוככת ומליאה בחוויות חיוביות.
יוצרות זיכרונות יפים, רגעים מרגשים.

בחוד החנית של פעילות עמותת רחשי לב עומדות בנות השירות הלאומי

בסיומה של שנת שליחות לא פשוטה. שנה מליאה באתגרים. שנה מליאה בעשייה! שנה שבה הן מלאכיות של ריפוי, אור וכח. התאספנו כולנו באולמי בית על הים כדי להוקיר ולהגיד תודה.
באירוע המרגש נפרדו מבנות השירות בדמעות וחיבוקים הילדים הגיבורים, ההורים, המשפחות והצוותים הרפואיים – שהכריזו פה אחד, שבלעדיהן הם לא היו מצליחים לעבור את זה!
תודה למלאכיות שלנו! ובהצלחה גדולה כל אחת בדרכה החדשה!

 

תודה לאולמי בית על הים, שמארחים את האירוע המרגש שנה אחר שנה באהבה גדולה.

שירות לאומי ברחשי לב – שירות משמעותי עם סיוע לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם

נות השירות הלאומי שלנו פועלות בבתי החולים איכילוב ותל השומר, בנות השירות הלאומי יוצרות קשרים אישיים עם הילדים ובני משפחותיהם ומלוות אותם לאורך תקופת הטיפולים והמחלה. שהיית בנות השירות במחלקות באופן רציף ויומיומי, לצד הצוותים הרפואיים, הסוציאליים והחינוכיים, מהווה מעטפת למכלול הצרכים של הילדים ובני משפחותיהם, מסייעת בהסחת הדעת מהמחלה, בסיפוק הצרכים הרגשיים לצד הצרכים הפיזיים, בהעלאת בדימוי העצמי של הילדים והחוסן הנפשי שלהם – כל אלה משמשים קרקע פורייה לריאקציה חיובית לטיפולים.
באתר תמצאו גם מידע אודות פעילויות עמותת רחשי לב, מתנדבים ברחשי לב, בית הילד, זכויות חולי סרטן ועוד.

להרשמה כבת שירות לאומי – יש להיכנס לאתר עמינדב, למלא טופס הכוון למיון מקדים ולהירשם לסיירות. תוכלו גם ליצור קשר טלפוני עם נציגי עמותת רחשי לב בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים בטבלה מטה ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן