מיצג בלונים – עמותת רחשי לב

אם הילדים לא יכולים ללכת אל הים, הים יגיע אליהם!
אומני בלונים בהובלתו של סרגי גנדלמן, הקימו מיצג אמנותי המדמה חוף ים בבית רחשי לב בבית החולים שיבא בתל השומר. החוף קם לתחייה באמצעות הדמיה של ים, חול, סוכת מציל, עמדת גלידות, שחקני מטקות, מתרחצים ועוד.

פעילויות במחלקות ובבית הילד עבור ילדים חולי סרטן

מטרת המיזם הייתה לדאוג שילדים חולי סרטן אשר אינם יכולים בשל מחלתם ללכת לחוף הים, לא יפספסו את החוויה, ויקבלו הזדמנות לטעום אווירת חוף ים כשהם מחוברים לעמוד האינפוזיה בבית החולים. במשך כשבוע ימים התקיימו פעילויות קיץ חווייתיות בבית רחשי לב לילדים ולבני משפחותיהם, הכוללות הפנינג, סדנת הכנת מגנומים, סדנאות פיסול בחול, ,סדנת גרפיטי, דוכני מזון וגלידות, מתנפחים, DJ שולחנות משחק ועוד.

 

כשאוליביה בת ה-4 וחצי המטופלת בבית החולים תל השומר ראתה את חוף הבלונים היא אמרה "כמה כיף פה בים, בדיוק אתמול אמרתי לאמא שאני רוצה ללכת לים והיא אמרה שאסור לי".


אורנה שלומוף, סמנכ"לית קשרי חוץ ברחשי לב, שיתפה בחוויה: "לראות את התדהמה על פניהם של הילדים כשהם נכנסו לבניין וראו את החוף, לראות אותם משחקים בחול, צוחקים, נהנים ושוכחים שהם נמצאים בבית החולים ומחוברים לטיפול – הרחיב את הלב. התרגשתי לראות שהצלחנו להביא אליהם את החוויה, ושהם חוזרים למחלקה עם כוחות ואנרגיות מחודשים"

כשילד חולה בסרטן, כל המשפחה נופלת למשבר קשה, בזכות תרומתכם אנו שותפים בהצלת חיים. עמותת רחשי לב מסייעת לילדים חולי סרטן בהתמודדות עם האתגרים הקשים הכרוכים במחלה, לתרומות ומידע לחצו כאן.

X
דילוג לתוכן