יום כיף לילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן מתחם בבילון – עמותת רחשי לב

עמותת רחשי לב, הוקמה במטרה לשפר את איכות חייהם ורווחתם של ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם בכל הארץ, ללא הבדל דת, מין ולאום. כחלק מחיזוק המורל והרוח אנו דואגים להחליף לילדים את אווירת בית החולים והאשפוזים בנופים קסומים, אטרקציות וחוויות בארץ ובעולם.

פעילות עמותת רחשי לב

אנחנו ברחשי לב דואגים לאוורר את הילדים חולי הסרטן בימי כיף ובנסיעות למחנות בארץ ובחו"ל. בזמן שקבוצה גדולה יצאה למחנה נופש באיטליה, היו ילדים שמצבם הרפואי לא אפשר להם לטוס, והם נשארו בארץ בטיפולים.
על מנת לרומם את רוחם, ארגנו בעמותת רחשי לב לילדים ולאימהות יום כיף בנמל תל אביב שכלל ארוחת בוקר מפנקת בקפה גרג בנמל תל אביב על חוף הים, ואחריה בילו הילדים יחד עם בנות השירות הלאומי במתחם הבבילון – מיני פארק אקסטרים.
את קולות הצחוק, ההתלהבות והשמחה – אי אפשר היה לפספס!

עמותת רחשי לב מתמקדת בתמיכה, סיוע, ותרומות לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם. העמותה מלווה אותם במאבק העיקש מול המחלה. בזכות תרומתכם, עשרות ילדים חולי סרטן נהנים מדי שנה ממחנות נופש בארץ ובעולם. מחנות בהם הם מתנתקים משגרת הטיפולים הקשה והכואבת, צוברים חוויות חיוביות, אוויר וכוחות להמשך המלחמה על חייהם. תוכלו ליצור עימנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן