קמפיין מציל חיים לשחר צור – עמותת רחשי לב

שחר בת ה-18 נאבקת בגידול אלים בגזע המוח. הגידול לא הגיב לטיפולי הכימותרפיה, המשיך להתפשט וסיכן את חייה. טיפול יקר בארה"ב היה התקווה היחידה להציל את חייה.
הכל התחיל בהירדמות קלה בפנים, בחיוך לא סימטרי והתפשט לשיתוק של חצי מהפנים. במשך שמונה חודשים עברה שחר בדיקות רבות, עד שסריקת ה-MRI איתרה גידול בגזע המוח.
שחר עברה טיפולים כימותרפיים רבים כדי לעכב את צמיחת הגידול, אבל הוא לא הגיב להם והמשיך להתפשט ולסכן את חייה. הרופאים קבעו כי עליה לטוס לארה"ב ולעבור הקרנות פרוטונים, הקרנות מיוחדות הממוקדות לאזור הגידול, כך שלא יפגעו בשאר המוח מסביב.

קמפיין מימון המונים להצלת חיים של בני נוער המתמודדים עם מחלת הסרטן

אוגוסט, 2020 – מנהלת הפעילות של רחשי לב באיכילוב מתקשרת לשימי גשייד, מנכ"ל עמותת רחשי לב, ומספרת על מצבה של שחר. דקה אחר כך שימי על הקו עם האמא רונית. המסמכים הרפואיים נשלחים מיידית לשלושה מומחים עולמיים לייעוץ רפואי, הגידול מאיים ושעון החול אוזל. התשובה שמתקבלת: המרכז הרפואי להקרנת פרוטונים "pro cure" בניו גרזי, ארה"ב הוא המקום המתאים ביותר לטיפול עבור שחר.
מאותו רגע מתחיל מירוץ סביב השעון, בשלב הראשון מול קופת חולים כללית – שדוחה את מתן התשובה וקבלת ההחלטה בנוגע לסיוע לשחר. האמא נכנסת למשרדו של שימי בבית רחשי לב ומבקשת לסייע במיידי. היא מצטטת את הרופאים "הזמן לרעתנו וכל יום שעובר הוא קריטי לשחר", העלויות מטורפות ומתקבלת החלטה להרים קמפיין מימון המונים לשחר.
בינתיים נעשים כל התיאומים הרפואיים מול המרכז הרפואי בניו ג'רזי. ומתואם תור חירום לשגרירות להוצאת ויזות מיידי, הויזות מונפקות תוך יומיים.
ספטמבר, 2020 – שחר נכנסת לטיפול הראשון במרכז הרפואי Procure בניו ג'רזי ארה"ב.
דצמבר 2020 – שחר חוזרת ארצה, לאחר שסיימה את טיפולי הקרינה בהצלחה לשביעות רצון רופאיה, והיא ממשיכה בטיפול ובמעקב בישראל.

אנחנו מזמינים אתכם לתרום ולהיות חלק ממשפחת רחשי לב, עמותה למען ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן , ילדים שרוצים רק לחיות, אז בואו ונציל אותם יחד, למען עתיד טוב יותר.
לתרומות לחצו כאן.
באתר תמצאו מידע אודות סוגי סרטן בילדיםזכויות חולי סרטןפעילות העמותה , הטבות לחולי סרטן ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן