עמותת רחשי לב – מחנה חלומות מתגשמים למען ילדים חולי סרטן

זו השנה השלישית של מחנה חלומות מתגשמים בפריז אפשר מפעילה עמותת רחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן. נוער וילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן מסוגים שונים עושים צ'ק אאוט מהמחלקה לשבוע אחד, וטסים לשנות אוויר ואווירה בשבוע חלומי בפריז. שבוע עמוס באטרקציות, חוויות ואוכל טוב.
את היום הראשון של המסע התחלנו בצ'ק אין אקספרס, ביקור בתא טייס, טיסה מלאה בפינוקים, בילוי בפארק אסטריקס – פארק אקסטרים מהמובילים בעולם. הילדים כבשנו פסגות חדשות.. מתחו את גבולות היכולת.. העזו יותר.. צחקו יותר.. התפעלו ונהנו מכל רגע וחוויה.
ביום השני של המסע, יצאנו להאיר את פריז – עיר האורות! הילדים כבשו את פסגת האייפל.. צפו בפריז ממעוף הציפור.. צעדו בתהלוכה של גיבורים עד לשער הניצחון.. שרו ורקדו באוטובוס דיסקוטק ברחבי העיר.. התפנקו עלם אוכל צרפתי משובח.. ולקינוח- שטו שייט רומנטי אל תוך הלילה בפריז המוארת..
את היום השלישי והרביעי הקדשנו ליורו דיסני – פארק הקסם והחלומות! מצוידים בקשתות מיקי ומיני מאוס, צעדנו לכיוון הפארק. בעזרת כרטיס הfastpass דילגנו על כל התורים ולא פספסנו אף מתקן. צפינו בתהלוכות ובמופעים ונשארנו אל תוך הלילה לצפייה במופע אורות וזיקוקים מטורף.
בלילה האחרון למסע, לאחר חצי יום של שופינג, הילדים הגיבורים שלנו עמדו מול המצלמה לפרויקט – מדגמנים בריאות!

מחנה פריז 2019 - למען ילדים חולי סרטן

כחלק מהמסע המשותף, עבדנו עם הילדים על לקבל את עצמם ולאהוב את עצמם – בדיוק כמו שהם. על אף השינויים והקשיים החיצוניים שנלווים לטיפולים ולמחלה. היציאה מהמחלקה, השינוי של האוויר והאווירה, החיבור והחוויה, היחד.. נתנו את האנרגיות, הביטחון, האמונה והכח להתמלא – לעמוד ככה בביטחון.. ולדגמן בריאות! היה מרגש לראות אותם נעמדים, מיישרים מבט אל העדשה, מעיפים את הפאה – בביטחון, בעוצמה, באהבה וקבלה עצמית. בדיוק כמו שהם.
ביום האחרון למסע, התנסו הילדים במטווח ירי בנשק חי וקליעה למטרה, התפנקו בסדנת שוקולד חלומית במפעל השוקולד היוקרתי damyel, כל ילד יצא מהמפעל עם מארז שוקולדים מפנק מתנה למשפחה בבית. את המסע הזה סיימו הילדים בתחושת קרבה ומשפחתיות. מלאים באנרגיות וכוחות מחודשים, ועמוסים באינספור חוויות – שיתנו להם כוחות להמשך הטיפולים והמלחמה על החיים!

אנחנו מזמינים אתכם לתרום ולהיות חלק ממשפחת רחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן , ילדים שרוצים רק לחיות, אז בואו ונציל אותם יחד למען עתיד טוב יותר. לתרומות לחצו כאן.
באתר תמצאו מידע אודות סוגי סרטן בילדים, טיפול חדשני בסרטן , זכויות חולי סרטן ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן