המשלחת הרפואית הרשמית הראשונה מישראל באמירויות – עמותת רחשי לב

עם חתימת הסכם השלום בין איחוד האמירויות למדינת ישראל, משלחת של בכירי מערכת הבריאות בישראל הוזמנה לביקור מיוחד באמירויות. למשלחת הרשמית הוזמנו נציגי ארגון 'רחשי לב', ובראשם המנכ"ל שימי גשייד.
המשלחת יצאה בשיירה מאובטחת, מלווה על ידי נציגי השלטונות המקומיים, לשלושה ימים של דיונים אודות טכנולוגיות רפואיות ורפואה מתקדמת ופורצת דרך . בסבב הביקורים נפגשו חברי המשלחת עם משפחת המלוכה, עם בכירים ממשרד הבריאות של איחוד האמירויות ועם אנשי רפואה בכירים באבו-דבי ובדובאי.

מודל בית רחשי לב מוצג באמירויות

המשלחת הציגה לצוותים הרפואיים את מודל בית רחשי לב, הממוקם בבית החולים שיבא , משתרע על פני 5000 מ"ר ומכיל 20 סוויטות מגורים, חדרי ספח ופנאי ומעניק תחושת בית ומשפחה. בית רחשי לב פעיל 24 שעות ביממה ומהווה את מרכז מערך התמיכה והטיפולים לילדי רחשי לב בארץ ובעולם, ובכך מהווה חלק משמעותי במלחמה ולא פחות בניצחון על מחלת הסרטן.
הבכירים במערכת הבריאות המקומית באיחוד האמירויות, ובבתי החולים, התרשמו מאד. הם נעתרו לבקשתו של שימי גשייד להגיע לישראל, להכיר ולהתרשם מהפרויקט מקרוב, וביקשו את שיתוף הפעולה בהקמת מודל דומה שייתן מענה לילדים המטופלים באמירויות, כמו גם לילדים חולי סרטן ישראלים ואחרים שיוכלו להגיע בשנים הקרובות לטיפולים חדשניים ומקצועיים.

המשלחת הרפואית הרשמית הראשונה מישראל באמירויות - עמותת רחשי לב

שילוב של ידע מקצועי ישראלי לצד טכנולוגיות מתקדמות נרחבות באמירויות – יוביל לתוצאות מובילות וחדשות

אנחנו ברחשי לב, מטיסים ילדים חולי סרטן לטיפולים משלימים בעולם, רואים בהסכמים ובשיתופי הפעולה שנחתמו, מתן סיוע ושיפור דרכי ההתמודדות והטיפול במחלות סרטן מורכבות.
אנחנו מאמינים שבתקופה הקרובה אנחנו נראה חולים ישראלים עושים את דרכם לאמירויות על מנת לקבל טיפולים רפואיים ולהשתמש בטכנולוגיות מתקדמות. השילוב של ידע מקצועי ישראלי רחב לצד טכנולוגיות מתקדמות מקומיות נרחבות באמירויות – יוביל לתוצאות מובילות וחדשות.
סוכם על שיתופי פעולה בתחום הרפואה: מחקרים רפואיים ואקדמיים, החלפת הון אנושי, מחקר ופיתוח.

באתר רחשי לב תמצאו מידע אודות פעילות העמותה, בית הילד, זכויות חולי סרטן  ועוד. תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן