חוגגים בת מצווה לילדות המתמודדות עם מחלת הסרטן, גם בימי הקורונה – עמותת רחשי לב

דורון אובחנה עם גידול ראש והיא מטופלת בתל השומר.
דורון עברה חודשים ארוכים בטיפולים שהיו מלווים בניתוח, טיפולים כימותרפיים וטיפולי קרינה, אשפוזים ארוכים ועם לא מעט אתגרים. כידוע, המערכת החיסונית של הילדים מוחלשת בעקבות הטיפולים. בימים אלו בצל וירוס הקורונה, השמירה על ילדים חולי סרטן כרוכה בניתוק גדול מהמשפחה המורחבת והחברים. הם עוברים מאישפוזים במחלקה לבידוד בבית ונמנעים מחשיפה לאנשים נוספים.

בזכות תרומתכם עמותת רחשי לב פועלת למען ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן

את חגיגת בת המצווה שלה, דורון הבינה שלא תוכל לחגוג מוקפת בבני משפחתה וחברים- כמו שהיא רצתה וקיוותה. אבל היא ומשפחתה החליטו להפוך את היום הזה, למרות הצורך בשמירה על ריחוק, לחוויה מחבקת והכי קרובה שאפשר עבורה.
המשפחה פנתה אלינו, לעמותת רחשי לב  בבקשה לסיוע – ואנחנו כמובן נענינו לאתגר.
ארגנו לדורון צילומי הולוגרמה (תלת מימד) מיוחדים, עם שמלת בת המצווה שלה, בהם דורון צולמה מזמינה את חבריה ומשפחתה המורחבת לחגוג איתה מרחוק, ולהצטלם איתה סלפי מכל מקום בו הם נמצאים – ככה היו לדורון תמונות עם כל מי שהיא הייתה רוצה להזמין לאירוע- לאלבום התמונות.

רחשי לב, מוציאים את הילד מהמחלה

בבוקר בת המצווה דורון הגיעה לבדיקות בבית החולים, שם חיכו לה בנות השירות עם עוגת מספרים, כתר וזר בלונים.
כשדורון הגיעה הביתה, הצטרפו אליה כל בני משפחתה המורחבת, חברים ובנות השירות משנה שעברה (אליהן היא התחברה מאוד במהלך הטיפולים) לארוחת בת מצווה משותפת בZOOM. כל המשתתפים הכינו כל אחד בביתו את האוכל שדורון הכי אוהבת (חצ'פורי) וככה כולם ישבו "כביכול" סביב אותו שולחן, לארוחת בת מצווה ולשמוע את הדרשה.
בסוף היום, הפתיעו את דורון בחצר ביתה, כמה בנות שירות, חברות ומתנדבים, לריקודי בת מצווה (במרחק 2 מטר ובקפסולות של 20) בשטח הפתוח.

עמותת רחשי לב פועלת למענם של ילדים חולי סרטן ללא הבדלי גזע דת או לאום, אם גם אתם מעוניינים לתרום לעתיד טוב יותר של ילדים חולי סרטן הגעתם למקום הנכון – לתרומות לחצו כאן.
באתר תמצאו מידע אודות זכויות חולי סרטן , פעילויות עמותת רחשי לב , בית הילד לילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן ועוד. תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן