מחנה איטליה – עמותת רחשי לב למען ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן

עמותת רחשי לב, הוקמה במטרה לשפר את איכות חייהם ורווחתם של ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם בכל הארץ, ללא הבדל דת, מין ולאום. כחלק מחיזוק המורל והרוח אנו דואגים להחליף לילדים את אווירת בית החולים והאשפוזים בנופים קסומים, אטרקציות וחוויות בארץ ובעולם.

בסוף, זה לא ישנה כמה נשימות נשמת, אלא כמה רגעים עצרו לך את הנשימה.

מחנה חלומות מתגשמים באיטליה 2022.
זה היה שבוע מטורף מלא בחוויות! שבוע עוצר נשימה!
כמה קסם במקום אחד!

ארגון רחשי לב מעניק חוויות חיוביות וזיכרונות טובים לילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן

ביקרנו במפלי וורונה, נסענו לאורך אגם גארדה, בילינו ב״מובילנד״ פארק הסרטים של איטליה, וב'גארדלנד' – פארק האקסטרים הגדול באירופה. נסענו לונציה היפה, שם תיירנו בין המבנים והפסלים העתיקים, וכמובן, עלינו על הגונדולות המפורסמות ושטנו מסביב לעיירה הקסומה שבנויה על מים!! בילינו בהרי הדולומיטים, עלינו ברכבל לפסגת ההר ושם נהננו ממתקני אקסטרים מיוחדים!
לא פספסנו ביקור בקניון כי איך אפשר לחזור לארץ בלי שופינג??
הייתה לנו שבת מרגשת, מרוממת, וחווייתית!

רחשי לב - עמותה הפועלת למען ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם

התרוצצנו מסביב לשעון כדי להעלות עוד חיוך, כדי להשכיח עוד רגע של תסכול וכאב, כדי לאפשר לילדים עם מוגבלויות לא לתת למגבלות להגדיר אותם, לא לפספס כלום, כדי להעניק מקסימום חוויות חיוביות וזכרונות טובים לכל ילד והורה.
המסע הזה היה עבור חלק מהילדים, ההזדמנות האחרונה בחיים לצבור חוויות חיוביות ורגעים יפים.
היו ילדים שחזרו מהמסע הזה ושיתפו שהוא סייע להם להחזיר את שמחת החיים והרצון לחיות, אחרי תקופה שבה הטיפולים, האשפוזים, הפחד על החיים שלהם והאובדן של חברים לדרך, כיבו בהם את השמחה והרצון להמשיך.
היו גם כאלה שחזרו עם ספירות דם גבוהות, והתחילו להגיב לטיפולים טוב יותר- שהרופאים שלהם כתבו לנו בהתרגשות, שהמסע הזה אושש את היכולות של הגוף שלהם לעמוד בטיפולים, להתאושש ולהחלים בצורה מיטבית יותר.

זה היה מסע של כח, אהבה ותקווה. מסע של חיים!

עמותת רחשי לב מתמקדת בתמיכה, סיוע, ותרומות לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם. העמותה מלווה אותם במאבק העיקש מול המחלה. בזכות תרומתכם, עשרות ילדים חולי סרטן נהנים מדי שנה ממחנות נופש בארץ ובעולם. מחנות בהם הם מתנתקים משגרת הטיפולים הקשה והכואבת, צוברים חוויות חיוביות, אוויר וכוחות להמשך המלחמה על חייהם. תוכלו ליצור עימנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28
או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן