"רחשי לב פאלאס בוטיק" – נופשים ומבריאים

"רחשי לב פאלאס בוטיק" אחוזת אירוח מפנקת לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם.
בימים אלה, בצל וירוס הקורונה, כולם מרגישים תחושת מחנק, אין אפשרות לצאת לנפוש, והלחצים והמתחים הכלכליים, הבריאותיים והחברתיים מתווספים להתמודדות עם מחלת הסרטן של אחד מילדי המשפחה. משפחות לילדים חולי סרטן, זקוקות עוד יותר לאוויר לנשימה על מנת לצלוח את התקופה המורכבת הזו, חודשי נגיף הקורונה אפשרו תמרון לילד חולה סרטן רק בין חדר במחלקה האונקולוגית לחדר הילדים בביתו וכל זה ללא ביקורים כלל ושלא לדבר על חוויות וקצת אוויר לנשימה.

מתחם נופש עבור מאות ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן

אנחנו בעמותת רחשי לב השקנו פרויקט ייחודי וחדש, מתחם נופש "רחשי לב פאלאס בוטיק", עבור מאות ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן. מדובר באחוזה מפנקת ומפוארת הממוקמת במטה יהודה, שעומדת כל כולה לאירוח ילדי רחשי לב ובני משפחותיהם, ונותנת מענה להירגעות ופינוקים במרחב בטוח הן בהתאם לתו הסגול והן בהתאם לצרכים של ילד חולה סרטן.
במסגרת הפרויקט, משפחות לילדים חולי סרטן מגיעות ללא תשלום, בזמן נתון מתארחת כל פעם משפחה אחת, לבלות בוילה וליהנות מנופש שהוא צורך חיוני עבורם! לילדים הגיבורים ולמשפחות מחכים ממבחר פינוקים ואטרקציות, שמהווים אסקפיזם עבורם מהמציאות המורכבת, התנתקות מהמתחים, הכאבים והפחדים בהם הם שרויים, משנים את אווירת בית החולים ומאפשרים להם לצבור חוויות משפחתיות טובות שיתנו כוח להמשך הדרך בתקופה סוערת זו.

עמותת רחשי לב תומכת ומשפרת את חייהם של ילדים חולי סרטן

אנחנו ברחשי לב פועלים למעלה מ-30 שנה על מנת לתמוך ולשפר את חיי ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם. בצל הקורונה, נאלצנו לעשות אדפטציה בדרכי הפעולה שלנו לתמיכה במשפחות, הן לצרכים הבריאותיים והן למגבלות הקורונה. הנופש הזה הוא חיוני עבורם, ומטרתו להשכיח ולו במעט את הדאגות ולמלא באנרגיות חיוביות על מנת לשמור על מורל גבוה וכוחות בדרך אל ההחלמה.

תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן