קמפיין גיוס כספים עבור ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן – רחשי לב

אדל, בת ה-4, אובחנה עם גידול אלים מסוג נוירובלסטומה.
לאחר מספר חודשים של טיפולים, בבית החולים שיבא, תל השומר, אדל הפסיקה להגיב לטיפול אותו קיבלה, והגידול החל להתפשט. בעצת הרופאים, הוחלט כי הסיכוי היחיד שלה הוא ניתוח שיכול להתבצע רק בבית החולים ממוריאל סלואן קטרינג בארצות הברית, על ידי המנתח בעל השם עולמי פרופ' לה קווגליה.

קמפיין חירום להצלת חייה של אדל

סוג הסרטן האלים וקצב ההתפשטות המהיר של הגידול, השאירו לוחות זמנים קצרים מאד להטסה של אדל לניתוח וטיפולים, אחרת הטיפול כבר לא יהיה רלוונטי עבורה.
העלויות של הניתוח, הטיפולים שאחרי והטיסות, גבוהים מאוד, ולהוריה של אדל לא הייתה היכולת לעמוד בהם ולגייס אותם.
מרגע שהוריה של אדל פנו אלינו, לעמותת רחשי לב לעזרה, יצאנו בקמפיין חירום להצלת חייה. תוך חודש מתחילת הקמפיין, אדל עלתה על טיסה רפואית בליווי הוריה לארצות הברית לניתוח.
בימים אלו, אדל מחלימה מהניתוח, שעבר בהצלחה, היא ממשיכה לקבל את הטיפולים בארצות הברית, והרופאים של אדל אופטימיים מאוד ומאמינים בסיכוייה להחלים ולחזור ארצה בריאה ונקיה מהסרטן.

רחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן

עמותת רחשי לב פועלת למענם של ילדים חולי סרטן ללא הבדלי גזע דת או לאום, אם גם אתם מעוניינים לתרום לעתיד טוב יותר של ילדים חולי סרטן הגעתם למקום הנכון – לתרומות לחצו כאן.

באתר תמצאו מידע אודות זכויות חולי סרטן , פעילויות עמותת רחשי לב , בית הילד לילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן ועוד. תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן