ביקור אצל ראש עיריית תל אביב – מר רון חולדאי

עיריית תל אביב- יפו, תרמה כ-20 אלף ₪ לסיוע בפעילות העמותה, מתוך ההערכה גדולה לפעילות ולעשייה שמסייעת לתושבי תל אביב – יפו, ילדים ומשפחות חולי סרטן, להם העמותה מסייעת.


בפגישה מרגשת בין ראש העיר, מר רון חולדאי, לארי שטרית בן ה-14 שהתקיימה בעיריית תל-אביב- יפו, שיתף ארי במלחמה שלו במחלת הסרטן: "בשלוש השנים האחרונות עברתי טיפולים, השתלת מח עצם ואשפוזים ארוכים. בנות השירות של רחשי לב ליוו אותי לאורך כל הדרך. העבירו לי את הזמן באשפוזים, הוציאו אותי לימי כיף, מפנקות אותי כל יום עם כריכים ופינוקים, ודואגות שאני לא אהיה לבד".

שימי גשייד מנכ"ל רחשי לב הודה למר רון חולדאי, ראש עיריית תל-אביב- יפו על התרומה הנדיבה של העירייה: "מרגש לראות איך ראש העיר פינה מזמנו , הקשיב לארי באמפתיה וחמלה, חיזק והביע דאגה כנה ואיחולי בריאות והחלמה".

ביקור אצל ראש עיריית תל אביב, מר רון חולדאי – עמותת רחשי לב

אנחנו מזמינים אתכם לתרום לרווחתם של ילדים חולי סרטן, להקל עליהם במקצת ולעזור להם לעבור את תקופת המחלה ביתר קלות. באתר תמצאו מידע אודות פעילות העמותה, סוגי סרטן בילדים, בזכות תרומתך  ועוד. תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן