עמותת רחשי לב מממנים אחיות מתאמות מחקר

כחלק מהמאמץ לקידום המחקר בסרטן ילדים ולמציאת טיפולים מצילי חיים, אנחנו ברחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן, מממנים מתאמות מחקר במחלקות האונקולוגית לילדים באיכילוב ובתל השומר. במחלקות אלו קיים מערך מחקר רחב היקף, המבצע מחקרים מיוחדים למציאת תרופות חדשניות לטיפול בגידולים תוך שיתוף פעולה עם ארגונים אירופיים כמו EBM Tand, SIOPEN, BFM וארגונים אמריקאים כמו COG ו-BMTR. ארגונים אלה עורכים ניסויים קליניים המפתחים בדיקות אבחון טובות יותר וכן תרופות חדשות לסרטן בילדים.

עמותת רחשי לב מקדמת את המחקר לסרטן בילדים

על מנת להתמודד עם דרישות ההשתתפות במחקר זה, אנחנו ברחשי לב מממנים אחיות מתאמות מחקר אשר מפעילות את המחקרים הללו ברמה הגבוהה הנדרשת על ידי ארגוני המחקר ומסייעות בטיפול ממוקד מטרה לגידול הספציפי של כל ילד. מימון תקני אחיות מתאמות מחקר מאפשר זיהוי וגישה לטיפולים חדשניים ומציב את המחלקות האונקולוגית בקדמת הטכנולוגיה והרפואה העולמית.
עבודתן של מתאמות המחקר, אף מסייעת לאיתור מחקרים ניסיוניים, שהכניסה למחקר מאפשרת קבלת טיפול ללא עלות, ובכך הן מאפשרות לילדים חולי סרטן לקבל טיפולים מצילי חיים בעלויות נמוכות של טיסה ושהייה בלבד. טיפולים אלו אולי לא היה זמינים ומתאפשרים לילדים רבים בגלל העלויות הגבוהות, ועבדותן של מתאמות המחקר באיתור טיפולים אלו – מאפשרת סיכוי לחיים לעשרות ילדים חולי סרטן.

עמותת רחשי לב מממנים אחיות מתאמות מחקר

עמותת רחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן, פועלת נמרצות להצלתם של מאות ילדים חולי סרטן מסוגים שונים, אם גם אתם מעוניינים לתרום למענם של ילדים חולי סרטן – לתרומות לחצו כאן.
באתר רחשי לב תמצאו מידע אודות פעילות העמותה, טיפול ביולוגי בסרטן, זכויות חולה סרטן בקופת חולים ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן