עמותת רחשי לב פועל למען ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן – סיוע כלכלי פסח 2022

בעקבות גילוי מחלת הסרטן אצל ילדים, הורים רבים נאלצים לעזוב את מקום עבודתם על מנת לסעוד את ילדם במהלך תקופת הטיפולים הקשה והממושכת. בעקבות כך הכנסות המשפחה יורדות לצד עליה בהוצאות גבוהות כתוצאה מהטיפול בילד. משפחות רבות אינן יכולות לעמוד בהוצאות החג הגבוהות ואף מתקשות בארגון ארוחות החג בעקבות האשפוזים.

סלי מזון לחג הפסח לעשרות משפחות המתמודדות עם ילדים חולי סרטן

הצוותים הסוציאליים, העבירו לצוות רחשי לב מעל מאה פניות לסיוע כלכלי לחג עבור משפחות שנקלעו למצוקה כלכלית קשה. משפחות שללא התערבות והסיוע שלנו, שולחן החג שגם ככה יהיה עצוב בצל ההתמודדות עם מחלת הסרטן של בנם, עלול להיות גם ריק.
בפרויקט לוגיסטי מורכב, נערכנו עם חלוקת סלי מזון לקראת חג הפסח לעשרות משפחות בכל רחבי הארץ, על מנת שהורים לילדים חולי סרטן לא יצטרכו לדאוג מאיפה להביא את האוכל לארוחת החג. על מנת שילד חולה סרטן לא יוסיף שאלה חמישית ל'מה נשתנה': "למה אין לנו אוכל בסעודת החג?"

תורמים למענם של ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן – עמותת רחשי לב

בנוסף, בעזרתם של תורמים אדיבים, חילקנו מאות תווי קניה למשפחות לילדים חולי סרטן. תווי קניה שהקלו על הוצאות החג המרובות.
בערבי החג, דאגנו לחלוקת ארוחות חג מבושלות עשירות ומגוונות לעשרות משפחות שנאלצו להעביר את החג באשפוז, ולצוותים הרפואיים שעבדו בחג. כלים חד פעמים מפוארים, שולחנות חג, אוכל עשיר וחם, מצות, יין, חטיפים ופינוקים – שהעניקו לילדים המאושפזים טעם בייתי ושמחת חג.

 

עזרו לצוות עמותת רחשי לב להמשיך להעניק לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם את הסיוע לו הם זקוקים על מנת להילחם על חייהם ולנצח.

לתרומות למענם של ילדים חולי סרטן, תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן