ציוד וסיוע רפואי לילדים חולי סרטן – מכשיר לאיתור ורידים

עבור ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן, כאב הוא הגורם העיקרי למצוקה רגשית. טיפול יומיומי שמגיע עם כאב מתמיד עלול לגרום לחרדה ומצוקה קיצוניים – המובילים לעתים קרובות לתחושות של חוסר אונים ושיעורי התאוששות נמוכים יותר.
בניגוד למבוגרים, שהכאב שלהם קשור בעיקר למחלות, ילדים נוטים לסבול מכאב מהליכי אבחון וטיפול – כמו דקירות חוזרות ונשנות של מחטים. למבוגרים, ניהול כאב יכול להיות מורכב וקשה להשגה. עבור ילדים, במקום לנהל כאב, אנחנו יכולים לפעמים לחסל אותו. ציוד המפחית כאב הקשור לטיפול הינו זמין – אך יקר ואינו מתוקצב על ידי בית החולים ומשרד הבריאות.

סיוע רפואי וציוד רפואי למחלקות בית החולים בהם שוהים ילדים חולי סרטן

ילדים חולי סרטן, נאלצים להידקר בפרוצדורות רפואיות מספר פעמים ביום. הטיפולים הכימותרפיים אותם הם מקבלים, הורסים את הורידים והופכים את משימת החדרת המחט לווריד למורכבת וקשה יותר. לפעמים בשביל בדיקת דם אחת, ילד חולה סרטן צריך להידקר מספר רב של פעמים עד שהאחות מצליחה להכניס את המחט לווריד טוב ותקין.
אנחנו ברחשי לב, מגייסים כספים למכשירים הממפים ורידים דרך העור בעזרת קרן אינפרה אדום, ומאפשרים את הכנסת המחט בצורה מדויקת יותר ופחות כואבת. מכשיר Accuvein av400, המציג מפה דיגיטלית של כלי הדם על פני העור, מזהה מיידית ורידים ברי שימוש וגורם להפחתה משמעותית של כאב וחרדה ושיפור איכות החיים של הילדים.
עלות מכשיר לאיתור ורידים עומדת על סך של 7,000$ למכשיר.
אנחנו בעמותת רחשי לב, לקחנו על עצמנו משימה – לאבזר את כל המחלקות ההמטו-אונקולוגיות לילדים בארץ, את מחלקות המיון ומחלקות הקרינה, במכשירים לאיתור ורידים, על מנת להקל את כאבם וסבלם של ילדים חולי סרטן, על מנת שיוכלו להושיט את היד לבדיקה בביטחון, בחיוך וללא פחד.

עמותת רחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן, פועלת נמרצות להצלתם של מאות ילדים חולי סרטן מסוגים שונים, אם גם אתם מעוניינים לתרום למענם של ילדים חולי סרטן – לתרומות לחצו כאן.
באתר רחשי לב תמצאו מידע אודות פעילות העמותה, טיפול ביולוגי בסרטן, זכויות חולה סרטן בקופת חולים ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן