פעילויות במחלקות האונקולוגיות לילדים – עמותת רחשי לב

ביום שישי, 24.1.2020, זכינו לביקור נשיאותי של נשיאת גאורגיה, סלומה זוראבישווילי, יחד עם שגריר גאורגיה בישראל מר לאשה ז'בניה, בבית הילד של עמותת רחשי לב, עמותה לילדים חלי סרטן בביה"ח שיבא בתל השומר.
במסגרת הביקור התקיימה קבלת פנים בבית הילד שם נפגשה הנשיאה עם שימי גשייד מנכ"ל הארגון, הצוות הבכיר של העמותה  נציגי בית החולים וכן מכובדים אשר הגיעו לכבד את הנשיאה.

ביקור נשיאותי של נשיאת גאורגיה ברחשי לב

הזמר דוד מיכאלי אשר עלה לארץ מגאורגיה ומכיר מקרוב את העשייה שלנו, שר שיר לכבוד הנשיאה שמאוד התרגשה מכך ומתנדבי המשמחים שלנו שרו לה את ירושלים של זהב.
שימי גשייד, מנכ"ל רחשי לב, העניק לנשיאה את מגן לב הזהב והיא סיירה במלונית בית הילד שלנו, ראתה את הדירות ולאחר מכן הגיעה למחלקה האונקולוגית שם פגשה את הצוות הרפואי הבכיר וקבלה הסבר על המחלקה ההמטו-אונקולוגית. הנשיאה הסתובבה בין חדרי המחלקה פגשה ילדים חולי סרטן מסוגים שונים המאושפזים והוריהם וחילקה להם מתנות. הילדים התרגשו מאד מהמעמד בו הנשיאה העניקה להם מתנות ושאלה אותם לשלומם.

אנחנו מזמינים אתכם לתרום לרווחתם של ילדים חולי סרטן, להקל עליהם במקצת ולעזור להם לעבור את תקופת המחלה ביתר קלות. באתר תמצאו מידע אודות זכויות חולי סרטן בקופת החולים, תו נכה לחולה סרטן, בית הילד ועוד. תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן