עמותת רחשי לב תומכת בילדים חולי סרטן ובני משפחתם

קשה לראות את הילד שלך חולה במחלת הסרטן וסובל, לחיות במציאות בה אתה נאבק על חייו. מרגע גילוי המחלה, מציאות החיים משתנה. שגרת היומיום הופכת לשגרת בית-חולים, תרופות וטיפולים, ומלווה בפחד ודאגה הן במאבק במחלה והן בניסיון לשמור על שגרת חיים שפויה לשאר בני הבית.
ערבי הנשים שלנו ברחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן, מאפשרים לאימהות להתנתק לרגע משגרת בית-החולים והטיפולים, לעצור ולהקדיש ערב לעצמן. ערב בו הן יוכלו להתפנק, לצחוק, ליצור, לשמוע הרצאות מגוונות ומעשירות, ובעיקר לנוח לרגע מכל הטרדות והפחדים שמסביב, ליהנות ולהתחזק.

עמותת רחשי לב מחזקת את בני המשפחה של ילדים חולי סרטן

ביום ראשון, 17.1.2020, אירחנו בבית הילד של עמותת רחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן בתל-השומר, את גמר תחרות תוכנית הרדיו קייטרינג מנצח של רדיו כל חי, כאשר האימהות שלנו הוזמנו להיות השופטות בתחרות. זה היה ערב שכולו חוויה קולינרית, עם מנות גורמה שבישלו שלושת המתמודדות שהגיעו לשלב הגמר של התוכנית. את הערב הנחתה השופטת של התוכנית, השפית מירי זורגר.
בין המנות ובזמן ספירת הקולות, הזמרת והסטנדאפיסטית מיכל לויטין הנעימה את הערב בקטעי הומור ושירה.

אנחנו מזמינים אתכם לתרום לרווחתם של ילדים חולי סרטן, להקל עליהם במקצת ולעזור להם לעבור את תקופת המחלה ביתר קלות. באתר תמצאו מידע אודות זכויות חולי סרטן בקופת החולים, תו נכה לחולה סרטן, בית הילד ועוד. תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן