עמותת רחשי לב חוגגת מסיבת חנוכה לילדים חולי סרטן בסימן של אור ותקווה

"המסע הזה כבד וקצת גדול עלי" – את האור על פני הילדים אי אפשר היה לפספס!
את מסיבת חנוכה השנה חגגנו בסימן של גבורה וניצחון! ניצחון הרוח! ניצחון האור על החושך!
ניצחון האופטימיות והשמחה!
ביום רביעי, 11.12.2020, חגגנו בבית החולים איכילוב מסיבת חנוכה עם ילדים חולי סרטן, בני משפחותיהם והצוותים הרפואיים בטקס הדלקת נרות חנוכה, סופגניות, לביבות, מופע מרגש ועוד הרבה הפתעות.
באירוע ניתנה הבמה לגיבורים האמתיים – ילדי רחשי לב האהובים, הנלחמים יום יום על חייהם. נגה, בת ה5- בחרה לרקוד לצללי השיר של אלזה Let it go- שיר שמבטא את בחירתה של אלזה להרפות מכל הפחדים שלה, בעזרת הכוחות והעוצמות המיוחדים שבה. אחריה עלתה לשיר איב, בת ה20, שמטופלת כ15 שנה, ומוזיקה זו אהבת חייה והתרפיה שלה. איב חיזקה את חבריה למחלה ואמרה: "עברתי דרך לא פשוטה, ואני לא מוותרת לעצמי ומגשימה את החלומות שלי. באתי לחזק אתכם, ולהגיד לכם, כל אחד בדרך שלו- אתם יכולים לנצח".

אירועים מיוחדים למען ילדים חולי סרטן

את האירוע פתחה להקת מפתח סול, בליווי טקס הדלקת נרות בשירי חנוכה, אמיר דדון הרעיד את האולם בהופעה מרגשת וסוחפת, עם הקהל כולו שהצטרף ושר יחד איתו: "והמסע הזה כבד וקצת גדול עלי, אני צריך לגדול מזה ודי.."
מכובדים רבים הגיעו לחבק ולחזק את הילדים ולברך אותם בבריאות ביניהם: הרב ישראל מאיר לאו, מר מאיר שפיגלר- מנכ"ל הביטוח הלאומי, מר ראובן פינסקי- מנכ"ל השירות לאומי-אזרחי, ההנהלה והצוות הרפואי של בית החולים דנה.

אנחנו מזמינים אתכם לתרום ולהיות חלק ממשפחת רחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן , ילדים שרוצים רק לחיות, אז בואו ונציל אותם יחד למען עתיד טוב יותר. לתרומות לחצו כאן.
באתר תמצאו מידע אודות סוגי סרטן בילדים, טיפול חדשני בסרטן, זכויות חולי סרטן ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן