בנות שירות לאומי למען ילדים חולי סרטן

בנות השירות הלאומי המתנדבות בעמותת רחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן, מקדישות את שנת השירות שלהם ללוות ילדים חולי סרטן במחלקות ההמטו-אונקולוגיות לילדים בבתי החולים איכילוב ותל השומר. במהלך השנה בנות השירות נמצאות יום יום עם הילדים במחלקות האשפוז, ועוזרות להם להעביר את שעות האשפוז הארוכות והקשות בצורה קלה יותר, מלוות אותם לבדיקות קשות ומורכבות, ומסייעות להם להתגבר על החשש והפחד. הבנות חוגגות לילדים ימי הולדת, מוציאות אותם לנופשים וימי כיף, מבקרות אותם בביתם בין האשפוזים, מגשימות להם משאלות ועושות כל שביכולתן לחבק ולחזק את הילדים החולים ובני משפחותיהם במלחמה על החיים!

אירוע הערכה ותודה לבנות השירות הלאומי - עמותת רחשי לב

אחרי שנה בה הבנות הפכו לאחיות גדולות לעשרות ילדים חולים, לדמויות שמשרות ביטחון וכח, התאספנו ילדים, משפחות, צוות ומתנדבים להיפרד מבנות השירות באירוע שכולו הערכה ותודה.
באירוע השתתפו ילדי המחלקות ההמטו-אונקולוגיות מאיכילוב ותל השומר, יחד עם המשפחות שלהם, הצוותים הרפואיים, המתנדבים והורי בנות השירות. היה מרגש לראות את החיבור, החיבוק והאהבה הגדולה!
תודה לכל מי שתרמו והיו שותפים להצלחת האירוע: לבית על הים על אירוח המסיבה זו השנה השמינית ברציפות, ולרן המדהים- מנהל האירועים, שדאג לסטנדרט גבוה של האירוע באהבה ורגישות יוצאי דופן. לקייטרינג מזל טלה על אוכל עשיר וטעים לחברת Duck face על בר שתיה עשיר ומפנק לדי. ג'יי אבי שמי- שדאג לליווי מוזיקאלי והרים למסיבה, לואלרי קריקופולו שצילם תמונות מדהימות ודאג להנציח את הרגעים המרגשים – שיישארו לכולנו למזכרת. לחי עמר על צילומי מגנטים למזכרת, ליוסי אגבבא- על עציצי תבלין שנתנו נפח ויופי לשולחנות ולעדי – בלונלי – על קישוט הבלונים במסיבה.

אנחנו מזמינים אתכם לתרום ולהיות חלק ממשפחת רחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן , ילדים שרוצים רק לחיות, אז בואו ונציל אותם יחד למען עתיד טוב יותר. לתרומות לחצו כאן.
באתר תמצאו מידע אודות סוגי סרטן בילדים, טיפול חדשני בסרטן, זכויות חולי סרטן ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן