עמותת רחשי לב עורכת מסיבת קיץ למען ילדים חולי סרטן

ילדים חולי סרטןמסוגי סרטן שונים בילדים, לרוב אינם יכולים להשתתף בטיולים ופעילויות קיץ רגילות או לקחת חלק בקייטנות. אנחנו ברחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן מפיקים לילדים נופשים ימי כיף , אירועים והפעלות המותאמים עבורם ולמגבלות הרפואיות הנדרשות על מנת להבטיח את בטחונם ובריאותם, ובכך מוודאים שחודשי הקיץ יעברו גם עליהם עם מגוון אירועים והפעלות משמחות.

תורמים למען ילדים חולי סרטן

את אירועי הקיץ שלנו סגרנו השנה במסיבת קיץ בבית הילד שלנו בבית חולים תל השומר. הפנינג גדול עם עשרות עמדות משחק, מתנפחים, סימולטורים, סדנאות, דוכני מזון ומתוקים ועוד.
למסיבה הגיעו עשרות ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם, המטופלים בתי החולים תל השומר ואיכילוב, מלווים בצוותים הרפואיים. המשתתפים נשמו אוויר ואווירה קיצית ומרעננת, שיחקו, השתוללו ונהנו מכמה שעות של חוויה משפחתית ומגבשת מחוץ לכותלי המחלקה.

אנחנו מזמינים אתכם לתרום לרווחתם של ילדים חולי סרטן, להקל עליהם במקצת ולעזור להם לעבור את תקופת המחלה ביתר קלות. באתר תמצאו מידע אודות זכויות חולי סרטן בקופת החולים, תו נכה לחולה סרטן, בית הילד ועוד. תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן