עמותת רחשי לב, חוגגת פורים עם ילדים חולי סרטן ומשפחתם

אצלנו בפורים – כל ילד מגשים חלום והופך ליום אחד – להיות גיבור על, חייל אמיץ, שוטר קשוח, פייה מהאגדות, רופא, אחות, אריה אמיץ, פנתר מהיר או כל דמות אהובה אחרת.
ללבוש דמות שנתפסת אצל ילד לדמות חזקה, דמות שמפגינה גבורה ואומץ- מסייעת לילדים להתחבר לכוחות ועוצמות של הדמות ולשאוב ממנה כוחות.
מי שיסתובב בתקופת חודש אדר ופורים במחלקות, יפגוש ילדים שואגים כמו אריות – ומרגישים גיבורים חזקים!
ילדות שמחופשות לאחיות רחמניות – ומטפלות בבנות השירות ובצוותים, מסבירות ברוגע שהבדיקה לא מפחידה, ושהטיפול לא קשה, ושגם אם תהיה קצת בחילה- זה יעבור.. ועל ידי כך מסייעות לעצמן להתגבר על הפחדים והחששות מכל בדיקה וטיפול מורכב.
סופרמנים שקופצים על מיטות הטיפול ומציעים עזרה לכל מי שסביב.. ליצנים שדואגים להצחיק ולהעלות חיוך.. ועוד.

עמותת רחשי לב מגשימה חלומות לילדים חולי סרטן

חודש לפני פורים, אנחנו בעמותת רחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן פונים לכל ילד וילדה, שואלים אותם למה הם ירצו להתחפש השנה, ודואגים להביא להם את התחפושות אותה ביקשו – ולהפוך אותם לדמות האהובה, למודל הכח שלהם – ליום אחד – יום של שמחה וצבירת כוחות!
הפרויקט המדהים הזה נעשה בשיתוף פעולה של שרון וגיא דיין המקסימים, ההורים של לידר, שלקחו על עצמם לסייע להפוך את פורים לחג של שמחה לילדים חולי סרטן. ולהדגיש שלא פחות מהתוצאה, חשובה גם הדרך.. ושלכל ילד וילדה חולי סרטן מגיע לשמוח כמה שיותר, לצחוק כמה שיותר, ולהרגיש כמה שפחות את המחלה והכאב.

אנחנו מזמינים אתכם לתרום לרווחתם של ילדים חולי סרטן, להקל עליהם במקצת ולעזור להם לעבור את תקופת המחלה ביתר קלות. באתר תמצאו מידע אודות זכויות חולי סרטן בקופת החולים, תו נכה לחולה סרטן, בית הילד ועוד. תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן