תורמים לעמותת רחשי לב לטובת סיוע לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם

"ונהפוך הוא.." – אחד הסמלים החזקים והמהותיים של חודש אדר ושל נס פורים.
ימים של כאב, פחד ומשבר – הופכים לימים של נס משתה ושמחה גדולה!
אנחנו ברחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן פועלים כל השנה להכניס אור, תקווה ושמחה במחלקות הקשות להמטו-אונקולוגיה לילדים. במקומות בהם הפחד הוא שגרה, הכאב הוא הרגל והעצב יכול בקלות להפוך לטבעי. צוות רחשי לב , בנות השירות והמתנדבים , מלווים ילדים חולי סרטן מסוגים שונים, ועושים ימים כלילות על מנת לעזור להם להתגבר על הפחד, לשכוח מהכאב ולהכניס כמה שיותר שמחה.

קישוט המחלקות ההמטו-אונקולוגיות לילדים – רחשי לב

ילדים חולי סרטן, במקום להשתתף בקרנבלים, עדלאידעות, שווקי פורים ומסיבות – מגיעים יום יום למחלקות לטיפולים ואשפוזים. אבל אנחנו ברחשי לב דואגים ל'נהפוך הוא' וקרנבל פורים מיוחד עבורם. בבוקר ראש חודש אדר, לאחר שבועות של הכנה, הפקה ויצירה, ואחרי לילה ארוך של הפקה בשטח, הילדים מגיעים למחלקות להפתעה מרגשת. קירות המחלקה, התקרה, הדלתות והחלונות – הופכים במסדרונות בית החולים, ליער קסום, ארמון מפואר, עולם מים – כל שנה עם המוטיב שלה. בנות השירות מגיעות מחופשות בהתאם לעולם אותו יצרו, מחפשות איתם את הילדים והצוותים הרפואיים במשך שבועיים, החל מראש חודש אדר, ועד לשיא בחג הפורים עצמו, כל יום מביא איתו תחפושות חדשות, הפתעות מעניינות, סדנאות, אומנים, מתנות באווירת קרנבל ושמחה.
שמחת פורים ואווירת החג לא מפספסת את המחלקות האונקולוגיות – אלא מורגשת בהן במלוא העוצמה!
בליל פורים, אנחנו ברחשי לב מתכנסים עם הילדים המאושפזים ובני משפחותיהם, בקריאת מגילה מרגשת, בליווי מתנדבים, תחפושות, ארוחת חג, משלוח מנות, שמחה גדולה ותפילה "שהימים האלה יהפכו מיגון לשמחה ומאבל ליום טוב" – מחולי לרפואה והחלמה מהירה!

אנחנו מזמינים אתכם לתרום לרווחתם של ילדים חולי סרטן, להקל עליהם במקצת ולעזור להם לעבור את תקופת המחלה ביתר קלות. באתר תמצאו מידע אודות זכויות חולי סרטן בקופת החולים, תו נכה לחולה סרטן, בית הילד ועוד. תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן