בוקר פינוק לאמהות של ילדים חולי סרטן – עמותת רחשי לב

אין דבר קשה יותר מלהיות אמא לילד חולה סרטן, מלראות את הילד/ה שלך חולה וסובל/ת, מלחיות במציאות בה את נאבקת על חייו/ה. מרגע גילוי המחלה, מציאות החיים משתנה. שגרת היומיום הופכת לשגרת בתי-חולים, תרופות וטיפולים ומלווה בפחד ודאגה מתמידים- הן במאבק במחלה והן בניסיון לשמור על שגרת חיים שפויה לשאר בני הבית.
אמא חזקה ורגועה – משדרת לילד/ה שלה בטחון, שלווה, אמונה ביכולות ובכוחות שלו/ה להילחם ולנצח. אנחנו בעמותת רחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן דואגים לשמור על האמהות הלוחמות שלנו חזקות עבור הילדים הגיבורים והלוחמים שלהן.

פעילות עמותת רחשי לב - למען ילדים חולי סרטן

כחלק מהפעילות של עמותת רחשי לב, הזמנו את האימהות לבוקר פינוק בבית הילד שלנו. לאימהות חיכו מניקוריסטיות ופדיקוריסטיות שעשו להן לק ג'ל, קוסמטיקאית שעשתה להם טיפולי פנים, סידורי גבות ושפם, פאנית שעשתה להן פנים ותסרוקות לשיער, מסאז'יסטים שפינקו במסאז'ים, פינת בוטיק עם בגדי מעצבים ואביזרי איפור מתנה והאמהות סיימו את היום המפנק עם ארוחת צהרים עשירה ומפנקת.
אמהות חזרו למחלקות יפות יותר, רעננות יותר ועם אנרגיות מחודשות אחרי בוקר בו הן הרשו לעצמן לעצור לרגע מהמרוץ הקשה, לנוח ולהתפנק ולהתמלא להמשך המלחמה על החיים!

אנחנו מזמינים אתכם לתרום לרווחתם של ילדים חולי סרטן, להקל עליהם במקצת ולעזור להם לעבור את תקופת המחלה ביתר קלות. באתר תמצאו מידע אודות זכויות חולי סרטן בקופת החולים, תו נכה לחולה סרטן, בית הילד ועוד. תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן