תורמים למען ילדים חולי סרטן ומצילים חיים – רחשי לב

ארגון רחשי לב עוסק במצווה החשובה של הצלת חיים של ילדים חולי סרטן מסוגים שונים. רחשי לב עושים מאמצים רבים על מנת להקל על סבלם וכאבים של ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם ועוזרים להם לעבור את תקופת המחלה ביתר קלות. רחשי לב מושיטים יד תומכת ומחבקת לכל אותם ילדים הזקוקים להם, מסייעים בכל דרך אפשרית והופכים את הדרך הקשה של הילדים לקלה יותר, מאירה יותר ומהירה יותר עד להחלמתם.

סדנת סבונים - עבור ילדים חולי סרטן

את פני הנכנסים בבוקר הסדנה למחלקה, קידמו ריחות משכרים של סבונים בארומה משכרת. ריחות לוונדר, לילך, פירות הדר ועוד.. כל אלו היו חלק מהארומה המדהימה שליוותה את סדנת הסבונים שחיכתה לילדים במחלקות האונקולוגיות לילדים.
על שולחנות הסדנה היו מוצגים לילדים סבונים במגוון צורות וצבעים, מהם הכינו הילדים מוביילים ריחניים ויפים, מקושטים בחרוזים וסרטים.
את הסדנה העניקה לילדים באהבה הילה מחברת "מיידלע" סבונים, שיצרה סדנת בוטיק מקסימה ומהנה.. והעניקה לילדים רגעים של חוויה תוך כדי קבלת הטיפול הכימותרפי – שעבר כך באופן מהיר וקל יותר.

אנחנו מזמינים אתכם לתרום לרווחתם של ילדים חולי סרטן, להקל עליהם במקצת ולעזור להם לעבור את תקופת המחלה ביתר קלות. באתר תמצאו מידע אודות זכויות חולי סרטן בקופת החולים, תו נכה לחולה סרטן, בית הילד ועוד. תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן