חוגגים ימי הולדת לילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן בבית רחשי לב

מיקולקה חוגג יומולדת 5 בבית רחשי לב, מיקולקה עזב את המשפחה והחברים באוקראינה, והגיע לארץ לטיפולים שיצילו את חייו. את מקומם של המשפחה והחברים, תפסו בנות השירות המדהימות שלנו, שמלוות את מיקולקה יום יום במחלקות בטיפולים ובבית רחשי לב, בו הוא גר באחת מהסוויטות מאז הגעתו לארץ לטיפולים.
כשמיקולקה חזר מהטיפול במחלקה, הפתיעו אותו בנות השירות והמתנדבים בבית רחשי לב, עם בלונים, עוגת יום הולדת מעוצבת, מתנות והפעלת יום הולדת עם ליצנים דוברי רוסית- שפת האם שלו. קשה להישאר אדישים מול השמחה וההתרגשות של מיקולקה שחוגג את היום שלו, מוקף בבנות השירות האהובות עליו.

עמותת רחשי לב, למען ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן

אנחנו ברחשי לב, דואגים להיות, לתמוך וללוות ילדים חולי סרטן ללא הבדלי דת, גזע ומין . מהרגע הראשון שפגשנו את מיקולקה ואימו, דאגנו שהם ירגישו בבית רחשי לב כמו בבית. צוות רחשי לב, בנות השירות והמתנדבים, הפכו תוך זמן קצר למשפחה השנייה שלהם, לכתף תומכת ולעוגן בטחון עבורם. היה לנו חשוב, שביום ההולדת שלו, מיקולקה לא ירגיש את הריחוק מהבית ומהמשפחה באוקראינה ואת פערי השפה והתרבות. דאגנו לחגוג לו עם מפעילים הדוברים בשפתו, עם חברים חדשים אותם הוא הכיר במחלקה, עטוף בחיבוק הגדול של המשפחה השנייה שלו כאן בארץ – משפחת רחשי לב.

תתרמו גם אתם למען ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן

עמותת רחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן, פועלת נמרצות להצלתם של מאות ילדים חולי סרטן מסוגים שונים, אם גם אתם מעוניינים לתרום למענם של ילדים חולי סרטן – לתרומות לחצו כאן.

באתר רחשי לב תמצאו מידע אודות פעילות העמותה, טיפול ביולוגי בסרטן (קישור לדף טיפול ביולוגי בסרטן), זכויות חולה סרטן בקופת חולים  ועוד. 
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן