חתונה מרגשת בבית רחשי לב

ביום שני, 2.11, חגגנו בבית רחשי לב אירוע מרגש  – חתונה לרותם, אחות של עופרי כהן, המטופל אצלנו בתל השומר, תחת מגבלות הקורונה.
עופרי, בן ה-18, חלה בלוקמיה. עופרי לא הגיב טוב לפרוטוקולים של הטיפול שקיבל. בערב ר"ה הוחלט לנסות טיפול ביולוגי.
כשעופרי ואביו יצאו מהחדר של הרופא עם קבלת הבשורה, הם פרצו בבכי, מכיוון שהבינו שלפי פרוטוקול הטיפול החדש, עופרי יהיה מאושפז בחתונתה של אחותו.

הפקת בזק, תחת מגבלות ואתגרי הקורונה

שימי גשייד, מנכ"ל עמותת רחשי לב, שעבר שם ושמע את הבעיה- הציע להם מיד לקיים את החתונה בבית רחשי לב בתל השומר- כדי שעופרי יוכל להשתתף ולקחת בה חלק. בהפקת בזק, תחת מגבלות ואתגרי הקורונה, הפקנו בבית רחשי לב אירוע חתונה בוטיק, נוצץ ומרגש. בליווי בני המשפחה, הרופאים של עופרי וצוות העמותה, הובלנו את רותם וסלבה לחופה. בברכת 'מי שברך' מרגשת, התפללנו כולם להחלמתו המליאה והמהירה של עופרי.
בנות השרות הלאומי, שמלוות את עופרי ומשפחתו מאז גילוי המחלה, שימחו והרקידו את כולם על רחבת הריקודים ודאגו לאווירה מחשמלת ושמחה.
את ההתרגשות הגדולה והשמחה שהייתה – קשה לתאר במילים!

רחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן

עמותת רחשי לב, עמותה הפועלת למענם של ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן מזמינים אתכם לתרום לרווחתם של ילדים חולי סרטן, להקל עליהם במקצת ולעזור להם לעבור את תקופת המחלה ביתר קלות. באתר תמצאו מידע אודות זכויות חולי סרטן , סוגי סרטן בילדים, פעילות העמותה  ועוד.

תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן