מחנה חלומות מתגשמים NYC, יוני 2023 – עמותת רחשי לב

איך משמחים נער שנאלץ להיות 3 שבועות בבידוד? איך מקלים על כאבה של נערה, שאיבדה חברה למחלקה? ומה מסבירים לנער שצריך לעבור השתלת מח עצם?
מתנדבי רחשי לב, מתמודדים מידי יום עם אתגרים שכאלה, ועם המון רגישות, חום ואהבה פועלים כבר למעלה משלושה עשורים, לחזק את הילדים וההורים, ולהעניק להם כוחות, שמחה ותקווה במסע הלא פשוט הזה במלחמה במחלת הסרטן.

 

מעניקים לילדים חולי סרטן סיכוי טוב יותר להילחם ולנצח – רחשי לב

כחלק מהפעילות, יצאה קבוצה של 17 בני נוער חולי סרטן ל10 ימים גדושים בחוויות בניו יורק. הניסיון המצטבר שלנו מוכיח, שצפייה והתרגשות לקראת מחנה נופש בחו"ל וחווית המסע המשותפת יחד, מסייעת לילדים לשמור על מורל גבוה, מחזקת את המערכת החיסונית שלהם, משפרת את היכולת שלהם להתאושש מטיפולים מורכבים, ומעניקה להם סיכוי טוב יותר להילחם ולנצח.
New York עיר ללא מעצורים ואין ספק שגם אנחנו לא עצרנו!
10 ימים של טירוף, כיף, חוויות, שיחות, בכי, צחוק וכמויות של אהבה.
התארחנו באחוזת נופש מאובזרת ומפוארת, ביקרנו בלונה פארקים, טיילנו במנהטן, הלכנו למופע ברודווי, טסנו במסוק בשמי מנהטן ועוד, אך בעיקר גילנו את החיים מחדש עם החברים מהמחלקה.

חוויות שיזכרו לנצח - מחנה חלומות מתגשמים, רחשי לב

נועה שלנו כתבה על הטיול וריגשה: "באמת אי אפשר לסכם כזאת חוויה. עשרה ימים שהרגישו כמו עשר שנים ובמקביל גם עשר דקות. אנשים מיוחדים אחד אחד. כל אחד הגיע בנישה שלו. ולאט לאט נהפכנו למשפחה שבאמת כולה טוב. וכנראה שמי שלא היה שם לא יבין את המשפחתיות שהייתה שם. הקשבנו, דיברנו, צחקנו וגם בכינו.. אבל בעיקר נהנו! יצאנו לרגע מהשגרה וצברנו חוויות מטורפות! כיף לא יכול לתאר בכלל את האווירה שהייתה כל הטיול. כל אחד ואחת מכם פשוט מדהימים ושמחתי להכיר את כולם. תודה ענקית על חוויה שאזכור לנצח! מאחלת לכולנו בריאות לכל החיים, שניפגש שוב רק באירועים משמחים".

 

גם אתם יכולים להיות חלק מהמעשים הטובים האלו, בזכות תרומתכם, נוכל להמשיך ולהסיע ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן למחנות בארץ ובעולם ולמלא את ליבם ונפשם בתקווה לטוב ולהחלמה. תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן