ציוד וסיוע רפואי לילדים חולי סרטן – מערכת מוניטורים

הטיפול הכימותרפי נלחם בתאי הסרטן, אך הוא עלול לפגוע בתפקודים חיוניים. למוניטור קרדיאלי שימוש חיוני במחלקה האונקולוגית לילדים. מטופלים המטו-אונקולוגים מקבלים תרופות רבות אשר דורשות השגחה צמודה וניטור קפדני מחשש לתופעות לוואי מסכנות חיים.
תקני בית החולים ומשרד הבריאות, מתקצבים מערכת מוניטורים במחלקות לטיפול נמרץ, אך לא במחלקות האונקולוגיות.
מוניטור זה, משדר הישר לתחנת האחות את כל נתוני המטופל באופן רציף, כולל דופק, לחץ דם, מספר נשימות, אחוז ריווי חמצן בדם (סטורציה), תרשימי אק"ג ופונקציות נוספות. מעקב זה, מאפשר לאחות ולרופא המטפלים גישה ומעקב צמוד לסימנים החיוניים של החולה, ולהורים הוא מקנה ביטחון תוך כדי קבלת התרופות הרבות והמיוחדות.
המוניטור מחובר למערכת המחשוב של בית החולים ודרכה כל נתוני החולה נכנסים ישר לתוך התיק של המטופל, ובכך נשמרים נתונים אלה ומאפשרים תכנון של טיפולים עתידיים בהתאם לתגובות ולשינוים במצבו הספציפי של כל ילד.

עמותת רחשי לב מציידים את המחלקות האונקולוגית במערכת מוניטורים

במחלקות ההמטו-אונקולוגיות לילדים, ישנם גם חדרי הרדמות עבור פעולות שנעשות בהרדמה כללית באופן שוטף במחלקה, ומוניטור חיוני להפעלת חדרים אלו, ביצוע ההרדמות ושמירה על מצבם של הילדים בהליך ההרדמה וקבלת הטיפול.
אנחנו בעמותת רחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן מציידים את המחלקות האונקולוגית לילדים בבתי החולים איכילוב ותל השומר במערכת מוניטורים צמודי מיטה בדומה למערכות הקיימות במחלקות טיפול נמרץ. מערכת הניטור מאפשרת מעקב בו זמנית על גבי מסכי ענק של הילדים המטופלים במחלקה, מתריעה בזמן אמת על ירידה במדדים המשמעותיים, חוסכת זמן יקר ומאפשרת הגשת עזרה רפואית חיונית להצלת חיים באופן מיידי.

ציוד וסיוע רפואי לילדים חולי סרטן - מערכת מוניטורים

עמותת רחשי לב, עמותה לילדים חולי סרטן, פועלת נמרצות להצלתם של מאות ילדים חולי סרטן מסוגים שונים, אם גם אתם מעוניינים לתרום למענם של ילדים חולי סרטן – לתרומות לחצו כאן.
באתר רחשי לב תמצאו מידע אודות פעילות העמותה, טיפול ביולוגי בסרטן, זכויות חולה סרטן בקופת חולים ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן