פעילות ייחודית לבני נוער חולי סרטן – רחשי לב

התמודדות של נוער חולה סרטן, שונה מהתמודדות של ילד
יש להם צרכים שונים ומורכבים יותר – הם מבינים מה חומרת האבחנה, ומה הסיכונים ותופעות הלוואי כתוצאה מהטיפולים. הם מאבדים חברים למלחמה בסרטן – ומבינים עד כמה החיים שלהם בסכנה. ההורים שלהם נוכחים ומתערבים בכל פן בחייהם – בגיל בו הם צריכים את המרחב והעצמאות שלהם. הם רואים את חבריהם לקהילה מקבלים צו ראשון ושני, מתקבלים למקומות שירות ומתכננים את העתיד – כשהם במקרה הטוב יוכלו אולי להתנדב, והראש עסוק בלשרוד את היומיום בלי פניות לתוכניות קדימה לעתיד. ועוד

קהילה של בני נוער שנלחמים זה לצד זה במחלת הסרטן

כדי לסייע לבני הנוער, להתמודד עם הקשיים הייחודים להם, ולקבל את התמיכה לה הם זקוקים, אנחנו מנסים לייצר עבורם קהילה תומכת. קהילה של בני נוער שנלחמים זה לצד זה במחלת הסרטן. הם מבינים אחד את השני הכי טוב – גם בלי מילים, הם יודעים להיות שם, לדחוף קדימה, לחבק ולהתמודד יחד. כשהם מלווים בצוות מקצועי של עמותת רחשי לב, בנות שירות ומתנדבים – שמספקים להם את המעטפת התומכת, המפגשים, ההכוונה והכלים להם הם זקוקים.

בזכות תרומתכם אנו מגשימים חלומות לבני נוער חולי סרטן

כחלק מהתמיכה הייחודית לבני הנוער, הוצאנו אותם השנה למחנה מהחלומות בניו יורק, הוצאנו אותם לביקור מאחורי הקלעים ומפגש עם כוכבי התוכנית רוקדים עם כוכבים, ארגנו להם מסיבת וילה מטורפות עם מוזיקה, אוכל טוב ופינוקים, ועוד.. פעילויות ומפגשים – שסייעו להם לרקוד, לשיר ולצחוק בכל הכח! לשכוח לרגע את הסרטן , הטיפולים והאשפוזים. לחגוג את הרגעים השמחים והנצחונות הקטנים שבדרך.
ובעיקר – להיות ולהילחם יחד כמנצחים!

X
דילוג לתוכן