עמותת רחשי לב מבצעת קמפיין גיוס כספים לתרופות מצילות חיים לילדים חולי סרטן

אספי רק בן 9 וכבר נאלץ להתמודד עם גידול סרטני שהתפרץ בשנית. אסף זקוק לטיפול בקיטרודה כדי לתקוף את הגידול. תרופה שאינה מכוסה בסל הבריאות.

לפני שנתיים אושפז אסף בבית החולים בשל התקף אסטמה. הוא אובחן עם דלקת ריאות ושוחרר לביתו להמשך טיפול תרופתי. אך כאשר התחילו כאבים בצלעות, אסף הופנה לבדיקת MRI שתוצאותיה הראו שסרטן העצמות בילדים מסוג אוסטוסרקומה  תקף את אסף בצלעות.
אסף עבר ניתוח מורכב להסרת הגידול וקיבל טיפול כימותרפי ממושך ולאחר שנה וחצי של טיפולים אסף חגג את החלמתו עם בני המשפחה וחזר ללימודים בתקווה לחיים בריאים. אך כעבור חודשיים בבדיקת מעקב שגרתית התגלה גידול חדש בצלעות.
"הרגשתי שהשמים נופלים עלי" מספרת ישראלה אמו של אסף. "כבר חשבנו שאסף בריא ופתאום לחזור על כל הסרט מהתחלה. זה נורא. אבל אנחנו לא מוכנים להרים ידיים. אנחנו נעשה הכל כדי להציל את אסף".
אסף נותח בשנית והרופאים הצליחו להסיר את הגידול במלואו והמליצו לשלוח דגימה מהגידול לבדיקה גנטית כדי להתאים טיפול אישי לסוג הגידול. מתוצאות הבדיקה התברר שישנה פריצת דרך לתקיפת הגידול בתרופה KEYTRUDA. התרופה חושפת את הגידול הסרטני למערכת החיסון של הגוף שמעכבת את התפתחות הגידול ואף עשויה להעלימו לחלוטין. הרופאים המטפלים המליצו על הטיפול עם סבירות גבוהה ליעילותו כפי שנראה במקרים דומים בעבר .

קמפיין גיוס כספים לתרופה מצילת חיים לאסף ארז - עמותת רחשי לב

עלות הבדיקה והטיפול לשנה עומדים על סך של 220,000 ₪.
אנחנו בעמותת רחשי לב, עמותה למען ילדי חולי סרטן שמלווים את אספי ואת המשפחה מרגע גילוי המחלה, התגייסנו למשימה ויצאנו בקמפיין גיוס כספים , לקרן מיוחדת בפיקוח משפטי, לגיוס תרומות עבור התרופה לאסף.
בעזרתם של אלפי אנשים טובים, גויס הסכום במלואו! ואסף קיבל את האפשרות וההזדמנות להילחם על חייו.
בעקבות החשיפה של אסף בקמפיין, הצלחנו להגשים לאסף חלום.
אסף, אוהד שרוף של ריאל מדריד, בעזרתו של השר גדעון סער, הטסנו את אסף עם אביו ואחיו למשחק של ריאל מדריד. אסף הוזמן לשבת במקומות VIP הטובים ביותר על המגרש. בסיום המשחק הפתענו את אסף במפגש אישי עם השחקנים ועם נשיא הקבוצה, שאיחלו לו רפואה שלימה. השחקנים הצטלמו עם אסף, העניקו לו מתנות וחתימות, והזמינו אותו לשחק על המגרש.
אסף חזר לארץ מרוגש ומאושר, ובעיקר עם כוחות מחודשים להמשיך ולהילחם על חייו!

עמותת רחשי לב פועלת למענם של ילדים חולי סרטן ללא הבדלי גזע דת או לאום, אם גם אתם מעוניינים לתרום לעתיד טוב יותר של ילדים חולי סרטן הגעתם למקום הנכון – לתרומות לחצו כאן.
באתר תמצאו מידע אודות סוגי סרטן בילדים, פעילויות עמותת רחשי לב, בית הילד לילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן  ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן