עמותת רחשי לב מבצעת קמפיין גיוס כספים לטיפולים בחו"ל לילדים חולי סרטן

כבר שנתיים שסבין נלחמת במחלת הסרטן האלים נוירובלסטומה, אך מצבה ממשיך להידרדר והיא כעת בסכנת חיים. רק טיפול יקר בחו"ל הוא התקווה להציל את חייה.

לפני כשנתיים עלתה סבין לישראל עם אמה. מעט אחרי העלייה לארץ, אובחנה סבין עם סרטן אלים מסוג נוירובלסטומה, והחלה לקבל טיפולים בבית חולים תל השומר. אך לאחר שנתיים של טיפולים, סרטן הנוירובלסטומה חזר שוב לגופה של סבין בצורה אגרסיבית ביותר והוא מאיים על חייה.
גופה של סבין עייף וחלש מהטיפולים הרבים שעברה בשנתיים האחרונות, הכוללים ניתוחים והשתלת מח עצם, והוא כבר אינו יכול לעמוד בטיפול הכימותרפי.
בהדמיות האחרונות שעברה סבין, אף נצפו גרורות שהגיעו כבר למוח, לעמוד השדרה ולרגל. היא החלה לעבור שוב סדרות טיפולי קרינה וכימותרפיה כדי לנסות ולעצור את התפשטות הגידול בראש, אבל ההדמיות שוב הראו שהטיפולים לא עוזרים.
רופאיה של סבין ביקשו ייעוץ מרופאי המרכז הרפואי ממוריאל סלואון קטרינג שבניו-יורק, המרכז הגדול בעולם לטיפול בסוגי סרטן בילדים, שם הוצע לסבין טיפול חדשני לגידול. טיפול שעלותו הכוללת מגיעה ל-550 אלף דולרים, והיא אינה מכוסה בסל הבריאות ובביטוחים.

קמפיין גיוס כספים לטיפולים בחו"ל עבור סבין חרטינוב - עמותת רחשי לב

הוריה של סבין נאלצו לעזוב את עבודתם ברוסיה כשעלו לארץ. כיום הם מובטלים ומקדישים את חייהם לטיפול בבתם. "סבין ילדה מאוד שמחה שאוהבת לחיות", אומרת האם וולריה, "היא אוהבת לרקוד, לשיר, ולצחוק הרבה, למרות המחלה הקשה והשנים האחרונות שבהם כמעט ולא יצאה מבתי החולים. היא כל הזמן אומרת שהיא לא רוצה ללכת לבית החולים הרבה, ושהטיפולים ארוכים וכואבים לה, אבל אנחנו מנסים לתת לה כמה שיותר רגעים יפים בתוך התקופה הקשה. אני מקווה שסבין תזכה בחיים ובילדות שלה בחזרה".
אנחנו ברחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן מלווים את סבין ומשפחתה מרגע גילוי המחלה, התגייסנו לסייע למשפחה לגייס את הכספים עבור הטיפול, פתחנו קרן מיוחדת בפיקוח משפטי לגיוס הכספי ויצאנו בקמפיין הפונה לעזרת הציבור בגיוס הכספים עבורה ולהצלת חייה.

עמותת רחשי לב פועלת למענם של ילדים חולי סרטן ללא הבדלי גזע דת או לאום, אם גם אתם מעוניינים לתרום לעתיד טוב יותר של ילדים חולי סרטן הגעתם למקום הנכון – לתרומות לחצו כאן.
באתר תמצאו מידע אודות סוגי סרטן בילדים, פעילויות עמותת רחשי לב, בית הילד לילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן  ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן