קמפיין מציל חיים למיקולקה

מיקולקה, בן ה-5, אובחן עם לוקמיה. הכל התחיל עם כאבי בטן שלא עברו תקופה ארוכה, אחרי הרבה בדיקות, אבחנו למיקולקה את סרטן הדם.
מיקולקה נולד וגר באוקראינה, הוא הגיע לישראל לצורך טיפולים, על מנת להבטיח לו את הטיפול הטוב ביותר עבורו, שייתן לו את הסיכוי הטוב ביותר להילחם על חייו. הוא מטופל בביה"ח שיבא, תל השומר, במסגרת תיירות מרפא.
מכיוון שמיקולקה איננו תושב הארץ, אין לו ביטוח רפואי / קופת חולים, לכן עלויות האשפוז והטיפולים גבוהות מאוד. לפי פרוטוקול הטיפולים, הטיפול הוא למשך שנה לפחות.
משפחתו של מיקולקה הוציאה את כל הכסף שהיא חסכה במהלך השנים, ומכרה את כל מה שהיה לה באוקראינה על מנת לממן את הטיפולים, אבל הכסף נגמר ועלויות הטיפולים והאשפוזים עוד גדולות.

סיוע רפואי לילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן

וסלינה, אמו של מיקולקה, לא יכולה גם לצאת לעבוד, כי היא לבד עם מיקולקה בארץ, והיא צריכה לטפל בו ולהיות שם בשבילו.
וסלינה, שהייתה בודדה פה בארץ זרה, עם העול הגדול של הטיפול במיקולקה לבדה, ללא משפחה וחברים שיוכלו לתמוך ולסייע, ועם הכסף שהולך ואוזל, פנתה אלינו לעזרה.
אנחנו ברחשי לב מיד נענינו ואימצנו את מיקולקה ווסלינה. החל באירוח מלא בבית רחשי לב , שהפך עבורם לבית, עם בנות שירות, מתנדבים וצוות העמותה, שמסייעים להם יומיום בשעות האשפוז הארוכות, מחבקים, תומכים ודואגים לתת להם תחושה של משפחה ובית, שלרגע לא ירגישו לבד.
בנוסף, פתחנו ברחשי לב קמפיין, לגיוס הכסף שחסר למיקולקה על מנת שיוכל לקבל את הטיפול הטוב ביותר עבורו פה בארץ, להילחם על חייו ולנצח.

תורמים ומצילים חיים - עמותת רחשי לב

אנחנו מזמינים אתכם לתרום ולהיות חלק ממשפחת רחשי לב, עמותה למען ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן , ילדים שרוצים רק לחיות, אז בואו ונציל אותם יחד, למען עתיד טוב יותר.
לתרומות לחצו כאן.
באתר תמצאו מידע אודות סוגי סרטן בילדים, טיפול חדשני בסרטן, זכויות חולי סרטןפעילות העמותה , הטבות לחולי סרטן ועוד.

תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן