עמותת רחשי לב מבצעת קמפיין גיוס כספים לטיפולי חמלה

הילי עומר, בת 23, תושבת מעלה אדומים, אובחנה עם גידול סרטני אלים מסוג רבדומיוסרקומה שהתפרץ בשנית ואיים על חייה. הילי נזקקה בדחיפות לטיפול ניסיוני מיוחד שיתקוף את הגידול ויתן לה הזדמנות להילחם על חייה.

הילי, נערה כריזמטית ומוכשרת סבלה מדלקת בסינוסים, הרופא המליץ על טיפול אנטיביוטי אבל הדלקת לא חלפה, כעבור חודשים של מעקב ובדיקות ללא ממצאים התבררה הבשורה הנוראה. בניתוח לניקוז הדלקת, אבחנו הרופאים גוש סרטני אלים מסוג רבדומיוסרקומה, שתקף את הילי ואיים על חייה.
הילי, שהכירה את המחלקה האונקולוגית כמתנדבת לאיפור ילדים חולי סרטן, מצאה את עצמה פתאום מאושפזת במחלקה ומקבלת טיפולים בעצמה. הילי, נערה אופטימית וחזקה, הייתה בטוחה שהיא תנצח את הסרטן והמשיכה בהתנדבות גם במהלך מחלתה, כשהיא נאבקת בדמעות ובכאב.
במשך שנה וחצי הילי עברה סדרות ממושכות של כימותרפיה והקרנות להסרת הגידול וגופה נמצא נקי מהמחלה. אך כעבור חודשיים בלבד, הילי האמיצה עמדה שוב למבחן קשה וכואב, הסרטן התפרץ בשנית, והתגלה גידול אלים שיושב על מערכת העצבים ובעצמות.
לבנה, אמה של הילי עומר: "זה נורא, כל החלום מתנפץ לנו באכזריות, זו מלחמה על החיים, הסרטן תוקף את הילי בתוך הגוף ואין לאן לברוח, רק לעצור את הכל ולהתחיל מהתחלה, זה פשוט סיוט. היינו מאושרים לראות את הילי חוזרת לחברים וללימודי האומנות, היא תכננה להוציא לאור ספר רב מכר מכל הפוסטים השנונים שכתבה על המלחמה בסרטן, וזכו לתהודה רבה אצל מאות עוקביה בעמוד הפייסבוק (Omer Hili Levi). ופתאום השמים נופלים עלינו, אבל אנחנו לא מוכנים להרים ידיים, אנחנו נהפוך את העולם ונעשה הכל כדי להציל את הילי הגיבורה שלי".

עמותת רחשי לב מבצעת קמפיין גיוס כספים לטיפולי חמלה

קמפיין גיוס כספים לטיפול חמלה עבור עומר הילי לוי

בהתייעצות חובקת עולם התברר שישנה פריצת דרך לתקיפת הגידול בבית חולים Hallwang בגרמניה, וההמלצה הייתה להתחיל בטיפול באופן מיידי.
עלות הטיפולים והבדיקות: 900,000 ₪ והם אינם מכוסים בסל הבריאות. וכן עלויות הטיסה והשהות של הילי ומשפחתה בגרמניה.
אנחנו ברחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן שמלווים את הילי עומר ואת משפחתה מהרגע הראשון, התגייסנו לקמפיין מציל חיים מסביב לשעון, להעניק להילי עומר סיכוי לחיים.
פתחנו מיד קרן מיוחדת בפיקוח משפטי לגיוס כספים עבורה, ובמקביל תיאמנו הטסה מיידית לעומר הילי ולבני המשפחה שליוו אותה, תוך 48 שעות, לבית החולים בגרמניה, על מנת שהילי עומר תוכל להתחיל את הטיפול במיידי.
לצערנו, ביום שני, 15.7.2019, הילי נפטרה בבית החולים בגרמניה, מלווה בבני משפחתה הקרובים.

אנחנו מזמינים אתכם לתרום ולהיות חלק ממשפחת רחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן , ילדים שרוצים רק לחיות, אז בואו ונציל אותם יחד למען עתיד טוב יותר. לתרומות לחצו כאן.
באתר תמצאו מידע אודות סוגי סרטן בילדים, טיפול חדשני בסרטן , זכויות חולי סרטן ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן