קמפיין גיוס כספים לטיפול מציל חיים – עמותת רחשי לב

רונאל טבדיס נאבקה שנה וחצי בסרטן מוח אלים . טיפולי הכימותרפיה וההקרנות כשלו, וטיפול מיוחד בנגיף הפוליו הניתן בבית חולים בצפון קרוליינה היה הסיכוי היחיד להציל את חייה.

במהלך טיול משפחתי חשה רונאל, בת ה13, שהיא מתקשה לדבר, היא הופנתה לבדיקת MRI, שתוצאותיה הראו על גידול ראש נדיר ומסוכן. במשך שנה וחצי רונאל נלחמה בגידול האלים, שלא הגיב לטיפולים הקיימים. רופאיה בבית החולים שיבא – תל השומר, המליצו על טיפול חדשני בנגיף פוליו, טיפול שהוא הסיכוי היחידי שלה לחיות. בטיפול מוזרקים ישירות לתוך הגידול נגיפי פוליו, אותם וירוסים הגורמים לשיתוק ילדים. רונאל הייתה המטופלת הראשונה שאיננה אזרחית ארה"ב שקיבלה את הטיפול.
עלות הטיפול עמדה קרוב לחצי מיליון שקלים, והוא אינו מכוסה בסל הבריאות או בביטוחים.
אביה של רונאל, חולה אף הוא בסרטן ומטופל במחלקה האונקולוגית למבוגרים בתל השומר: "הבת שלי הייתה תלמידה מצטיינת, אוהבת לטייל, לצחוק, לצייר ולנגן בפסנתר, המציאות שבה אנחנו מצויים היא שרונאל עולה בבוקר למחלקת הילדים ואני ממשיך למחלקת האונקולוגיה למבוגרים. כל אחד חושב על השני ומייחל ומתפלל שהטיפולים סוף-סוף יועילו ושהמשפחה תוכל לחזור להיות שמחה ובריאה כבעבר".

קמפיין גיוס כספים לטיפול מציל חיים לרונאל טבדיס

אמא של רונאל, שסעדה גם את בתה וגם את בעלה: "רונאל שלנו נלחמת על חייה ולא מוותרת. היא זו שמעניקה לנו את הכוח להתמודד עם הכאב והפחד היום-יומי שלנו".
עמותת רחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן הקימה קמפיין גיוס כספים לטיפול מציל חיים לרונאל. לאחר שגויס הסכום הדרוש בהצלחה, רונאל טסה לקבלת הטיפול, אך שם נאמר למשפחה שהטיפול אינו מתאים, ורונאל נאלצה לטוס יחד עם אמה לשוויץ, שם עברה רונאל שני ניתוחי ראש. משוויץ המשיכו רונאל ואמה לפולין, בניסיון לקבל טיפול ניסיוני נוסף, באמצעות החדרת חלקיקי אלפא לתוך הגידול, טיפול שלא צלח. רונאל אושפזה בבית החולים בשוויץ במחלקת טיפול נמרץ, ושם, בתאריך 8.7.2018, נקבע מותה בטרם עת.

אנחנו מזמינים אתכם לתרום ולהיות חלק ממשפחת רחשי לב, עמותה למען ילדים חולי סרטן , ילדים שרוצים רק לחיות, אז בואו ונציל אותם יחד למען עתיד טוב יותר. לתרומות לחצו כאן.
באתר תמצאו מידע אודות סוגי סרטן בילדים, טיפול חדשני בסרטן , זכויות חולי סרטן ועוד.
תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן