רופאים תומכים בעמותת רחשי לב

ארגון רחשי לב  פועל מאז היווסדו בשיתוף פעולה צמוד עם טובי הרופאים בתחום סרטן הילדים, מתוך מטרה להבטיח את הטיפול המתקדם והטוב ביותר עבור ילדים חולי סרטן.
הפעילות שלנו זוכה לתמיכה והוקרת תודה גדולה מצד הצוותים והרופאים הבכירים במחלקות, שמברכים על העשייה מצילת החיים המקדמת את תחומי המחקר והרפואה, מעניקה לילדים כוחות נפש להתמודד בצורה מיטבית עם הטיפולים הקשים ומסייעת לשמירה על אופטימיות ותקווה במלחמה על חייהם. הצוותים הרפואיים מצהירים שהם לא יכולים לדמיין את המחלקה ללא התמיכה והסיוע של רחשי לב.
בחברי הנשיאות ובוועד הידידים מכהנים טובי ובכירי הרופאים בישראל, ביניהם פרופ' גידי רכבי, פרופ' מרדכי שני, פרופ' דן אדרקה, ד"ר יורם נוימן, פרופ' אודי רענני, פרופ' בלה קאופמן, פרופ' יהונתן הלוי, פרופ' בתיה יפה, ד"ר חגית נגר, ד"ר אבו עביד סובחי, פרופ' משה ענבר, פרופ' משה פפא, פרופ' יהודה סקורניק ופרופ' יהשוע דור.

רופאים תומכים בעשייה של עמותת רחשי לב

פרופ' צבי שפירר ז''ל - הנשיא הראשון של עמותת רחשי לב

פעילותיה הברוכות של רחשי לב מוכרות לי מקרוב, אני רואה לעצמי כזכות ללוות את הארגון כ- 20 שנה מאז הקמתו אני מאוד מעריך ומוקיר את המסירות וההתמדה של כל הפועלים למען הילדים. הפעילות המבורכת מקיפה את כל תחומי הרווחה של ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם ומעניקה כח ותקוה בתקופה הקשה של הטיפולים.

ארגון רחשי לב פועל בשיתוף פעולה הדוק עם הצוותים הרפואיים

פרופסור זאב רוטשטיין - מנהל המרכז הרפואי שיבא תל השומר

רחשי לב היא נתינה מכל הלב,ללא גבולות. בית הילד הוא מקום מקסים המקנה למשפחות רוגע ושלווה לצד הטיפול הקשה שעובר ילדם בבית החולים.

עמותת רחשי לב, מפעילה מערך ציוד רפואי ושקומי לרווחת ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן

פרופ' יהודה סקורניק - חבר נשיאות עמותת רחשי לב, נשיא מד"א, מנהל מחלקה כירורגית א' איכילוב

מה שניתן לעשות הוא להקל עליהם במקצת ולעזור להם לעבור את תקופת המחלה ביתר קלות. לשם כך הוקם ארגון רחשי לב העוסקים במצוה חשובה זו שלא על מנת לקבל פרס. הם מושיטים יד תומכת ומחבקת לכל אותם ילדים הזקוקים להם, מסייעים בכל דרך אפשרית והופכים את הדרך הקשה של הילדים לקלה יותר, מאירה יותר ומהירה יותר עד להחלמתם.ם.

ארגון רחשי לב מסייע במימון של מחקר רפואי ומתאמות מחקר למענם של ילדים חולי סרטן

פרופ' גידי רכבי - מנהל מרכז חקר הסרטן בתל השומר

תרומת אגודת רחשי לב לרווחתם של הילדים החולים ובני משפחותיהם היא נפלאה. בית הילד הוא מקום יוצא דופן הראוי לכל שבח.

ארגון רחשי לב פועל בשיתוף פעולה עם רופאים מומחים בתחום סרטן הילדים

פרופ' גידי פרת - מנהל טיפול נמרץ לילדים

ארגון מדהים שעושה לטובת הציבור באמונה ובמסירות , ומהווה דוגמא למקומם של בני האדם בשיפור הטיפול בילד. והצוות ברוח של נתינה מהווה דוגמא.

רופאים תומכים בארגון רחשי לב

ד"ר יורם נוימן - רופא בכיר במערך ההמטו-אנקולוגי לילדים במרכז הרפואי ספרא בבית החולים שיבא

בנות השירות המתנדבות של רחשי לב, הן קבוצה נהדרת שעושה עבודה נפלאה כאן. באופן כללי, כל מה שראובן נותן לנו, בין אם זה במסגרת בית הילד או בתחומים נוספים – הוא תרומה מיוחדת הן למשפחות העוברות טיפול והן לרופאים ולאחיות.

רחשי לב מאמצים את המחלקות האונקולוגיות לילדים בבתי החולים איכילוב ותל השומר

פרופ' עמוס תורן - מנהל המערך להמטואונקולוגיה ילדים

רחשי לב הוא הארגון החוץ בית חולימי והעמותה החשובה ביותר בחיי המחלקה שלנו. יחד אנו צועדים עם העמותה שנים רבות , העזרה שנותנים ראובן, בנות השרות וכל אנשי העמותה בשיפור איכות החיים של הילדים החולים , המשפחות והצוות הרפואי היא כ"כ משמעותית שאיני יכול לתאר לעצמי את פעילות המחלקה בלעדיה. הקמת בית הילד שנתה בצורה משמעותית את יכולתנו לטפל במשפחות רבות שלולא היה קיים לא היה ביכולתינו לטפל בהם. המתחם הפסיכוסוציאלי , רחבת הכניסה וחדר הצחוק הפנטסטי הם עוד מקצת דוגמאות פיזיות להליכה המשותפת של הארגון והמחלקה לאורך שנים וללב המשותף המפעם בבית החזה של רחשי לב והמחלקה להמטואונקולוגיה ילדים.

X
דילוג לתוכן