מרתון תל אביב 2022, צעד קטן לילד – צעד גדול להחלמה מהסרטן

ילדי עמותת רחשי לב, הפועלת למען ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן, חולים ומחלימים, רצו במרתון ת"א כדי לגייס כספים לקרן תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות עבור חבריהם.
הילדים, שהכירו במחלקות האונקולוגיות כשנאבקו כתף אל כתף במחלת הסרטן, רצו יחד במרתון כדי לגייס כספים לקרן תרופות שלא בסל. עבורם זה לא היה עוד אירוע ספורט – עבורם זה חלק מהמרוץ להציל את החיים שלהם ושל חבריהם.
טאקלה, גבריאלה, עומר, תמיר, סייפן, תומר, עופרי, איילון, עומר, גפן, אושר, לינוי ועוד רבים, הצוות המקצועי של עמותת רחשי לב, הורים, מתנדבים, בנות שירות לאומי ואנשים מדהימים מכל רחבי הארץ- היו שם, הסתכלו לסרטן בעיניים ובשאירו לו אבק של המנצחים.

תורמים לילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן

עומר יוסף, נער חולה סרטן בן 15, שמטופל בבית החולים ספרא בשיבא, החליט לגייס כסף עבור תרופות שלא בסל יחד עם דודתו פרידה, נכת צה"ל שרצה במרתון בשמו ועבורו.
עומר הצליח לגייס באמצעות הריצה של דודתו – 50 אלף ₪ להצלת חיים וכבש בהתרגשות את המקום הראשון מבין המגייסים.

את קו הסיום במרתון - הרצים לא ישכחו

כשעשרות הרצים של עמותת רחשי לב הגיעו לקו הסיום, הפתיע אותנו תומר קמר, בן ה-13, שקם מכיסא הגלגלים וחצה את קו הסיום כשהוא נעזר בקביים.
תומר קמר בן ה13, חלה בסרטן ברגל ועבר ניתוח וטיפולים ממושכים. תומר השתתף במרתון תל אביב במקצה ה5 ק״מ, ובמטרים האחרונים לפני החצייה של קו הסיום, הוא לא הצליח לעמוד באדרנלין וההתרגשות, ולקול מחיאות הכפיים והעידוד של הרצים סביבו, הוא נעמד על הרגליים וחצה את קו הסיום כשהוא נעזר בקביים.
עבור תומר, ועבור חבריו למלחמה בסרטן, הרגעים האלו היו רגעים של ניצחון הרוח! רגעים בהם הם הוכיחו לכולנו – שאין דבר העומד בפני הרצון!
עבור תומר, ועבור חבריו למלחמה בסרטן, המרתון לא נגמר בקו הסיום, המרוץ על החיים ממשיך.

בעזרתכם, נוכל להבטיח, שהרגע הטראומתי של גילוי הסרטן וההגעה לאשפוז יעבור על הילדים ועל והוריהם בידיעה, שאנחנו בעמותת רחשי לב, פה איתם, לתמוך, ללוות ולחזק לאורך כל הדרך, ושהם לא צריכים לעבור את מלחמת חייהם לבד. לתרומות עבור תרופות שלא מכוסות בסל הבריאות לחצו כאן .

X
דילוג לתוכן