רצים ומצילים חיים של ילדים חולי סרטן במרתון תל אביב 2023 – רחשי לב

את האנרגיות, ההתרגשות והשמחה שהיו במרתון תל אביב אי אפשר להעביר במילים.
כבר שנה רביעית ברציפות שעמותת רחשי לב הפועלת למענם של ילדים חולי סרטן, רצים יחד במרתון תל אביב, למען הילדים הגיבורים שלנו, ומגייסים כספים עבור תרופות שלא מכוסות בסל הבריאות.
יחד גייסנו השנה למעלה מ – 300,000 ש"ח.

עמותת רחשי לב מסייעת במימון תרופות שאינן בסל הבריאות ובדיקות גנטיות

התאספנו מוקדם בבוקר, עשרות רצים, ובראשם הילדים הגיבורים שלנו והורים האלופים שלהם – שרצו איתנו עם כסאות גלגלים, קביים ובעיקר עם האהבה ולב ענק, מתנדבים, תורמים, חברים ואנשים טובים.
את האנרגיות, ההתרגשות והשמחה שהיו שם – אי אפשר לתאר.
לראות את הילדים קמים מכסאות הגלגלים לחצות את קו הסיום על הרגליים, מעודדים את הרצים לאורך המסלול ובעיקר מתמלאים באנרגיות מדהימות ובתחושה של סיפוק על ההצלחות הקטנות והגדולות בדרך אל ההחלמה.

כסף - לא יהיה המכשול בדרך אל ההחלמה – עמותת רחשי לב

ולסיים את היום בידיעה, ששבועות של גיוס כספים משותף, יתנו לעשרות ילדים את הסיכוי לקבל את התרופות שהם צריכים, להילחם על החיים ולנצח.
כסף – לא יהיה המכשול בדרך אל ההחלמה!

עמותת רחשי לב מתמקדת בתמיכה, סיוע, ותרומות לילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם. העמותה מלווה אותם במאבק העיקש מול המחלה. בזכות תרומתכם, עשרות ילדים חולי סרטן נהנים מדי שנה ממחנות נופש בארץ ובעולם. מחנות בהם הם מתנתקים משגרת הטיפולים הקשה והכואבת, צוברים חוויות חיוביות, אוויר וכוחות להמשך המלחמה על חייהם. תוכלו ליצור עימנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1-800-28-11-28 או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן