עמותת רחשי לב למען ילדים חולי סרטן, חוגגים מסיבת פורים 2022

"משנכנס אדר מרבים בשמחה" – במחלקות ההמטו אונקולוגיות לילדים, הצורך בשמחה חיוני ביותר. שמחת החיים, הצחוק והאופטימיות – הן חלק בלתי נפרד מהמלחמה על החיים, מהיכולות של הילדים להתמודד עם הטיפולים הקשים בסוגי הסרטן השונים, להתאושש מהם בצורה מהירה וטובה יותר. לכן, המשימה שלנו בחודש זה – כפולה ומכופלת.

משמחים ילדים חולי סרטן בבית חולים דנה, איכילוב ובבית חולים ספרא, תל השומר

"ונהפוך הוא" – בבוקר ראש חודש אדר, לאחר שבועות של תיכנון, הפקה ויצירה, התעוררו הילדים לעולם צבעוני וקסום. המחלקות ההמטו-אונקולוגיות לילדים בבית החולים דנה דואק באיכילוב, הפכו עולם מים מרתק, עם הדמויות האהובות והמוכרות מסרטי הילדים, נמו, בוב ספוג, לני, פיראטים וצוללנים – כבשו את קירות המחלקות והכניסו להם חיים. בעוד שהמחלקות ההמטו-אונקולוגיות לילדים בבית החולים ספרא תל השומר, הפכו לעולם קרח קסום. הדמויות של אנה, אלזה, אולף, אסקימואים, פינגווינים ודובי שלג, הכניסו אווירה של קרח וקור נעים – כשהלבבות פועמים בחום ועטופים בהתרגשות ואהבה.
החל מראש חודש אדר ועד לחג הפורים, בנות השירות של עמותת רחשי לב והמתנדבים דאגו לשמח יום יום במחלקות, הגיעו מחופשים, הרימו מסיבת אוזניות, חילקו עשרות משלוחי מנות, פינוקים והפתעות, ודאגו שהחיוך לא ירד מהפנים.

ילדים חולי סרטן מתמודדים בגבורה ונלחמים על החיים

כמצוות החג "להתחפש", החל מראש חודש שבט, שאלנו כל ילד וילדה מה התחפושת אליה הוא רוצה וחולם להתחפש, ודאגנו להעניק לכל ילד את התחפושות עליה הוא חלם. עבור ילדים חולי סרטן, התחפושת היא הרבה מעבר לתחפושת, היא מסמלת עבורם את הגיבור שלהם / הדמות שמעניקה להם השראה וכח. כשהם לובשים את התחפושת, הם מרגישים את הכוחות של האריה, בוב הבנאי, גיבור העל, הנסיכה הקסומה או הרופא הנערץ- ושואבים ממנה את הכח להמשיך להתמודד על חייהם.
בליל פורים, כינסנו את הילדים המאושפזים לקריאת מגילה משותפת ומרגשת, בסיומה קיבל כל ילד משלוח מנות ענק ומפנק.

 

עזרו לנו להמשיך להעניק לילדים חולי סרטן כוחות, שמחה ותקווה למלחמה על החיים. תרמו לעמותת רחשי לב למען רווחתם של ילדים אלו. תוכלו ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר 1-800-28-11-28  או השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

X
דילוג לתוכן